RD Vienotība pieprasa atbrīvot Mājokļu un vides departamenta direktoru

Izvērtējot iedzīvotāju sacīto, kā arī publiskajā telpā izskanējušo informāciju, partijas „Vienotība” Rīgas domes frakcijas deputāti pieprasa atbrīvot no amata RD Mājokļu un vides departamenta (MVD) direktoru Anatoliju Aļeksejenko (Gods Kalpot Rīgai).

Deputāti uzskata, ka A.Aļeksejenko (Gods Kalpot Rīgai) nav vērtējis iespējamos korupcijas riskus un nav pildīts pieņemtais pretkorupcijas plāns.

„Ja MVD Dzīvokļu pārvaldē iespējams ilgstoši pieņemti kukuļi par labvēlīgu lēmumu pieņemšanu atsevišķu personu interesēs, tas nozīmē to, ka MVD direktors nav veicis pietiekamu kontroli, lai savlaicīgi konstatētu iespējamos pārkāpumus, vai arī A.Aļeksejenko zinājis par šādām darbībām un tās atbalstījis”, savu nostāju pauž RD Vienotība deputāts Māris Puriņš.

Savukārt, RD Vienotība deputāts Valdis Gavars jau 2011. gadā, norādīja uz nesakārtoto Rīgas pašvaldības brīvo dzīvokļu sistēmu. Par šiem izteikumiem deputāts V.Gavars izpelnījās asu Rīgas domes vadības nomelnošanas kampaņu.

Par pašvaldībai piederošajiem brīvajiem dzīvokļiem aizvien nav skaidrības, Rīgas domes vadība joprojām aizbildinās ar nepieciešamību noskaidrot, izvērtēt, padomāt, savu sašutumu pauž deputāts V.Gavars.

„Sistēmiska kukuļdošana Rīgas domē nav pieļaujama, acīmredzot RD Mājokļu un vides departamenta direktors nespēj pildīt direktora pienākumus”, frakcijas lēmumu skaidro RD Vienotība frakcijas vadītājs Olafs Pulks.

Jau ziņots, ka š.g.17. septembrī Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) saistībā ar iespējamo Rīgas domes amatpersonu kukuļošanu, saistībā ar pašvaldības dzīvokļu īres tiesību piešķiršanu Rīgā, kopumā veicis 14 kratīšanas un aizturējis septiņas personas.

Kategorija: Politika
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply