Norvik Banka kopā ar Elkor ievieš jaunu produktu

584413_506x28516.novembrī Norvik Banka, sadarbībā ar ELKOR, ievieš jaunu produktu – ELKOR kredītkarti apvienojumā ar lojalitātes karti.

Norvik Bankas ELKOR kredītkarte ievērojami atšķirsies no citām, tirgū jau esošām klientu lojalitātes kartēm un būs ļoti izdevīga ikvienam klientam, jo apvienos sevī vairākas priekšrocības: karte vienlaikus kalpos gan kā ELKOR tīkla lojalitātes karte, gan kā jau ierastā kredītkarte ar 2% peļņu gadā.

Raivis Ruskulis, Norvik Bankas Vecākais Viceprezidents Latvijas biznesa jautājumos, komentējot jaunā produkta ieviešanu tirgū, atzīst: “Jaunās kartes izdevīgums klientam viennozīmīgi saistās ar Norvik Bankas piedāvāto 2% peļņu gadā, ko banka maksās par mēneša minimālo konta atlikumu. Turklāt, gan kartes noformēšana, gan izmantošana būs bezmaksas. Norvik banka ELKOR kredītkartes saņēmējam piedāvās arī 150 EUR kā iepazīšanās kredītu ar bezprocenta periodu līdz 55 dienām. Protams, lai saņemtu šo “iepazīšanās kredītu”, banka joprojām veiks klienta kredītspējas izvērtēšanu. Vienlaikus, jānorāda, ka visi līdzšinējā ELKOR klienta lojalitātes kartē uzkrātie punkti tiks pārskaitīti jaunajā kartē un joprojām būs izmantojami”.

ELKOR klientu kartes departamenta vadītāja Ilona Sproģe:

“ELKOR kredītkarte ir domāta pircēju komfortam un ērtumam, un tā ir ievērojama ar to, ka apvieno sevī visas ELKOR klientu karšu lojalitātes programmas dalībnieku privilēģijas un bankas piedāvātās īpašās tieši ELKOR klientiem piedāvātās priekšrocības un finanšu instrumentus. Tā vienlaikus ir ELKOR tirdzniecības tīkla Kliente karte, gan kredītkarte ar kuru var norēķināties ne tikai Latvijā bet visā pasaulē. Jaunais produkts ir radīts, lai ir ērti, izdevīgi un lai rastos papildus stimuls, iespēja iegādāties tieši to ko klients vēlas.”

Jauno Norvik Bankas ELKOR kredītkarti varēs saņemt gan esošie ELKOR klienti, gan ikviens interesents, kas savā īpašumā vēlas iegūt Latvijas tirgum vēl ne pārāk ierastu produktu – lojalitātes karti apvienojumā ar kredītkarti, kas būs izmantojama ne tikai kā konkrēta tirdzniecības centra lojalitātes karte, bet parastā kredītkarte, kurā klients varēs arī piemēram, saņemt algu un norēķināties par pirkumiem un pakalpojumiem – piemēram, iegādājoties aviobiļetes vai norēķinoties par viesnīcas pakalpojumiem visā pasaulē.

Kategorija: Finanses
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply