AS “4finance” pārceļas uz jaunām atvērtā tipa biroja telpām

1664242_ORIGINAL_1446729998.jpgVadošā nebanku kreditēšanas uzņēmuma AS “4finance” Latvijas filiāles darbinieki iekārtojušies jaunā, mūsdienīgā birojā Rīgā, Lielirbes ielā 17. Pārvākšanās mērķis ir nodrošināt darbiniekiem vēl ērtāku, modernāku un efektīvākai sadarbībai paredzētu darba vidi.

“Mūsu uzņēmuma galvenā prioritāte ir mūsu darbinieki un tas, kādā vidē viņi strādā ik dienu. Domājot par mūsu komandas ērtībām un līdz ar komandas paplašināšanos, esam pārvākušies uz lielāku, atvērtā tipa biroju vairāk kā 1000 kvadrātmetru lielumā. Atvērtā tipa birojs ir veiksmīgs arī jaunu risinājumu ieviešanā – jau šobrīd ikviens komandas pārstāvis var atklāti paust savas idejas, tādā veidā sniedzot savu ieguldījumu kopējā uzņēmuma attīstībā. Mēs vēlamies attīstīt tādu menedžmenta modeli, kura pamatā ir konstruktīva savstarpējā komunikācija, uzticēšanās un spēja uzņemties atbildību,” norāda AS “4finance” izpilddirektors Toms Jurjevs.

Atzīmējot uzņēmuma “4finance” pārvākšanos uz jaunām, plašākām un mūsdienīgām biroja telpām, darbinieku vidū tika organizēts fotokonkurss. Fotogrāfijās ir iemūžināta jaunā darba vide, tādējādi sniedzot iespēju iepazīt jauno telpu pašu darbinieku acīm un ielūkoties vadošā nebanku kredītdevēja Latvijā ikdienas darbā.

Kategorija: Finanses
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply