IZZI klientiem pirmajiem Latvijā pieejams TV3 arhīvs

Telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējs IZZI interaktīvās televīzijas arhīvā iekļāvis nacionālo komerckanālu TV3, tādējādi IZZI klienti ir pirmie Latvijā, kas televīzijas kanāla saturu var skatīt sev vēlamā laikā. IZZI interaktīvās televīzijas arhīvā iekļauts arī kanāls LNT.

„Interaktīvo televīziju uzskatām par vienu no galvenajiem pakalpojumu segmentiem. Tas ir kvalitatīvs un reizē ļoti ērts pakalpojums galalietotājiem. Cilvēki vairs nav „piesieti” televīzijas programmai, nav nepieciešams būt mājās tieši tad, kad TV pārraida iecienītāko filmu vai seriālu. Vēlies noskatīties ziņas, kas beidzās pirms stundas? Nav problēmu, atver TV arhīvu un izvēlies, kādus raidījumus vien sirds kāro. Tādēļ lielu uzsvaru šogad liekam tieši uz interaktīvās televīzijas pakalpojuma attīstību. Ieguldīts liels darbs, lai TV arhīvu papildinātu ar vienu no skatītākajiem kanāliem valstī, un prieks, ka tieši mūsu klienti ir pirmie Latvijā, kas TV3 saturu jau var skatīt sev vēlamā laikā,” uzsver Sandra Kraujiņa, IZZI valdes locekle, norādot, ka TV arhīvs ir otrā visnovērtētākā interaktīvas televīzijas funkcija. „Visvairāk novērtētā interaktīvās televīzijas funkcija ir TV ieraksts, to atzina 57% respondentu, kas piedalījās mūsu sociālo mediju aptaujā. Savukārt TV arhīvs ierindojās otrajā vietā (22%), bet TV pauzi jeb iespēju apstādināt pārraidi novērtēja katrs desmitais respondents.”

IZZI šogad plāno arī būtiski papildināt interaktīvas televīzijas funkcionalitāti. „Skatītāji aizvien vairāk izmanto interaktīvās televīzijas priekšrocības, populārākās no tām ir, piemēram, valodu maiņa, elektroniskā programma, ieraksta funkcija, kā arī iepriekš minētais TV arhīvs. Tādēļ jau sākts darbs pie jaunu funkciju izstrādes, proti, grasāmies interaktīvās TV klientiem sniegt iespēju par pakalpojumiem norēķināties ar pults un TV starpniecību.”

Šobrīd panākta vienošanās ar Skandināvu koncernu MTG par abu TV kanālu vietējā satura iekļaušanu arhīvā. Tas nozīmē, ka skatītāji varēs redzēt arhīvu visiem LNT un TV 3 ziņu raidījumiem, Bez tabu, Degpunktā, Labrīt Latvija, populārajam seriālam Ugunsgrēks, Koru kariem u.c.

Kategorija: TECH
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply