Rīgas domes pārstāvji iepazīstas ar renovēto Rīgas 1. slimnīcas poliklīniku

Rigas_1_slimnicaAizvakar Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks un Sociālo jautājumu komitejas priekšsēdētāja Olga Veidiņa apmeklēja renovēto Rīgas 1. slimnīcas 1. korpusu (poliklīniku). 1. korpusa rekonstrukciju veica būvniecības un ražošanas uzņēmums SIA LNK Industries.

„Rīgas 1. slimnīcas 1.korpuss, kura apgaismotā fasāde ir labi redzama no Bruņinieku ielas, vērienīgās renovācijas gaitā kļuvis par mūsdienu ārstniecības iestāžu prasībām atbilstošu ēku. SIA LNK Industries veica lifta izbūvi ugunsdrošā šahtā un ratiņu pacēlāja ierīkošanu, nodrošinot vides pieejamību cilvēkiem ratiņkrēslos. Tāpat uzņēmums īstenoja ilggadējā jumta kārniņu seguma maiņu, ieklājot analogu materiālu – māla dakstiņus, lai saglabātu ēkas vēsturisko izskatu. Ēkā veicām arī iekštelpu apdari, attīrījām korpusa fasādi no pilsētas putekļu slāņa un īstenojām citus darbus, lai padarītu korpusu modernu un sakoptu,” par rekonstrukcijas laikā veiktajiem darbiem stāsta Artjoms Milovs, SIA LNK Industries valdes priekšsēdētājs.

SIA LNK Industries pārziņā bija arī Rīgas 1.slimnīcas 17. korpusa rekonstrukcija, veicot būtiskas pārmaiņas ēkas iekšējā struktūrā (telpas tika pārplānotas un izbūvētas saskaņā ar renovācijas projektu) un ieviešot vairākas inovācijas. Tā kā 17.korpusā atrodas arī operāciju zāles, šī korpusa renovācijas laikā uzņēmuma speciālisti ierīkoja īpašas ventilācijas un apgaismojuma sistēmas. Piemēram, ventilācijas iekārtas aprīkotas ar antibakteriāliem filtriem, lai nodrošinātu efektīvu gaisa attīrīšanu. Ēkā iebūvēti arī divi lifti, veikta ārsienu siltināšana, iekštelpu apdares darbi, kā arī fasādes attīrīšana. Korpuss nodots ekspluatācijā 2012. gada jūnijā.

Pašlaik SIA LNK Industries sācis 23. korpusa rekonstrukciju, kur papildus renovācijas darbiem (hidroizolācijas atjaunošanai, iekštelpu apdarei, fasādes attīrīšanai un citiem) paredzēta arī jaunas ieejas halles un reģistratūras būvniecība.

Kategorija: Būvniecība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply