Hipolīzings pēc pievienošanās Swedbank sola gādāt klientiem vēl izdevīgākus piedāvājumus

Viens no lielākajiem līzinga pakalpojumu sniedzējiem lauksaimniecības un komerctransporta sektorā SIA „Hipolīzings” 21.starptautisko lauksaimniecības, mežizstrādes, produkcijas pārstrādes, vides veidošanas un labiekārtošanas izstādi Rāmavā sagaida jaunā kvalitātē – kopā ar Swedbank grupas uzņēmumu SIA „Swedbank Līzings” kļūstot par pārliecinoši lielāko līzinga devēju Latvijā. Ieguvēji no apvienošanās būs uzņēmuma klienti, kuri varēs saņemt vēl izdevīgākus nosacījumus tehnikas un iekārtu iegādei.

No 4. līdz 7.oktobrim Rāmavas izstāžu kompleksā notiekošais pasākums, kas šoreiz apvieno veselas trīs izstādes – „Lauksaimniecības Tehnika 2012”, „Lauku Sēta 2012” un „Šķirnes Trusis 2012” – interesentiem būs pirmā publiskā iespēja iepazīties ar ģenerālsponsoru Hipolīzings un Swedbank kopīgo piedāvājumu.

Hipolīzings valdes priekšsēdētājs Viesturs Gurtlavs: «Pēc apvienošanās Swedbank Līzings un Hipolīzings kopīgā līzinga tirgus daļa sasniegusi 23,7%, padarot tos par nopietniem tirgus spēlētājiem. Īpaši stipri tagad esam lauksaimniecības un komerctransporta sektorā, kur kontrolējam gandrīz trešdaļu tirgus. Tas atspoguļo mūsu vēlmi uzlabot situāciju Latvijas laukos, tādēļ jau vairākus gadus esam lauksaimniecībai veltīto izstāžu ģenerālsponsors. Arī šogad kopā ar jauno partneri Swedbank esam galvenie atbalstītāji. Pēdējos sešos gados esam pielikuši daudz pūļu, lai palīdzētu lauksaimniekiem un pārvadātājiem attīstīties, bet tagad jūtam, ka varēsim dot vēl jūtamāku pienesumu.»

Apvienošanās nemainīs Hipolīzings moderno izpratni par finansēšanu un prioritātes – atbalstīt efektīvus un pārdomātus projektus ar augstu pievienoto vērtību, kas nodrošina to īstenotājiem izaugsmi un peļņu. Mūsu speciālisti arī turpmāk līdzdarbosies projektu realizēšanā, palīdzot ar padomiem finanšu lietās, elastīgi pielāgosim norēķinu grafikus ienākumu plūsmai, pasargājot klientus no nevajadzīga stresa par aizdevuma atmaksas termiņiem.

Swedbank Līzings kļuva par Hipolīzings īpašnieku šovasar, kad Konkurences padome atļāva tai iegādāties 100% Hipolīzings kapitāla daļu. Faktiska uzņēmumu apvienošanās vēl turpinās, un septembra beigās visi 30 Hipolīzings darbinieki pievienojās Swedbank kolektīvam.

Kategorija: Bizness
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply