Pirmā pusgada rezultāti liecina par kreditēšana tirgus stabilizēšanos

Kreditēšanas tirgus Latvija sācis strauji atkopties un stabilizēties pēc piedzīvotās krīzes, iedzīvotāji atkal sākuši domāt par naudas aizņemšanos, taču šobrīd to dara apdomāti un plāno savas finanses ilgtermiņā. Par to liecina kreditētāja Ātrais SMS Kredīts apkopotie dati par pirmā pus gada rādītājiem.

Pirmajos šī gada sešos mēnešos kredītņēmēju skaits pakāpeniski pieaug, turklāt lielākā daļa darījumu tiek veiksmīgi nomaksāti – parādnieku skaits nepieaug, pat nedaudz samazinās. Ātrais kredīts ir stabilizējis savu vietu kreditēšanas tirgū. Ir izveidojusies patērētāju kategorija, kura izvēlas ātro kredītu kā īstermiņa finanšu atbalstu.

Arī kreditētāji, pārskatot savu darbību, vairāk sākuši domāt par attiecību veidošanu ar sabiedrību kopumā, nodrošinot ātras un ērtas mazo kredītu saņemšanas iespējas, kā arī uzturot komunikāciju, konsultāciju iespējas un izvērtējot katra kredītņēmēja individuālās iespējas.

“Apkopotie dati par pus gadu kreditēšanas jomā ir iepriecinoši, jo norāda gan uz iedzīvotāju dzīves līmeņa, gan finanšu institūciju darba kvalitātes uzlabošanos. Iedzīvotāji aizņemas ar lielāku apdomību un izmanto kredītu kā finanšu instrumentu, savukārt aizdevēji ar lielu atbildību veido attiecības ar sabiedrību, kas savukārt rezultējas kopēja kreditēšanas tirgus attīstībā ilgtermiņā,” atzīmē „Nordic Finance” rīkotājdirektore Maija Miesniece.

Ātrais SMS kredīts ir īstermiņa aizdevums, ko izsniedz bez ķīlas un galvotāja apmērā no 15 līdz 250 latiem ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām un iespēju pagarināt atmaksas termiņu. Galvenais Ātrā SMS kredīta pozitīvais aspekts ir iespēja naudu saņemt ļoti ātri un bez liekām formalitātēm. Pirmo reizi ar interneta starpniecību vai klātienē noslēdzot līgumu, turpmāk naudu savā konta iespējams saņemt kaut vai tikai nosūtot īsziņu. Tas padara aizņemšanās un naudas atmaksas procesu ātru, ērtu un piemērotu aizņemtiem un aktīviem cilvēkiem, kas nevar tērēt laiku stāvēšanai rindās vai formalitāšu kārtošanai.

Plašāku informāciju par Ātro SMS kredītu un tā perspektīvām iespējams iegūt šeit: http://www.atrais.lv. Lielāka apjoma kredītu saņemšanai – virs 300 LVL – iespējams reģistrēties Iespēju kredītam http://www.iespejukredits.lv.

Kategorija: Finanses
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply