Lietuviešu kompānijas sekmē industriālo dizaineru ienākšanu Baltijas tirgū

Ienākot Baltijas tirgū, ārzemju kompānijas, kas ražo neordināra dizaina audio tehniku un audio vai datora aksesuārus, sadarbojas ar ražotājiem, kas jau nostiprinājuši savas pozīcijas šajā reģionā. Pagājušajā rudenī kompānija Krator un starptautisks Lietuvas kapitāla uzņēmums ACME Baltija (no 2012.gada jūlija ACME Europe) kopīgi izstrādāja produktu Baltijas reģionam un 36 citiem tirgiem. Šogad divi citi industriāla dizaina profesionāļi, Divoom un Gavio, sadarbībā ar ACME piedāvā vairākus unikāla dizaina tehnoloģiskus risinājumus.

Pirms gandrīz 20 gadiem dibinātā kompānija ACME Baltija šobrīd ir vadošais datora aksesuāru un perifērijas ierīču ražotājs Baltijas reģionā un saņem daudzus sadarbības piedāvājumus no ārzemju dizaina kompānijām. Uzņēmums nesen laida tirgū ACME UNIQUE IT produktu līniju ar moderno dizainu: izcilus IT aksesuārus un perifērijas ierīces, kuras izstrādāja Lietuvas slavenie dizaineri (dažos gadījumos sadarbībā ar ārzemju partneriem).

Divoom ienāca Baltijas tirgū, šajā pavasarī sadarbībā ar ACME piedāvājot oriģinalus portatīvos skaļruņus IFIT-1 un IFIT-2 viedtālruņiem un planšetdatoriem. Ignas Rumbutis, ACME Baltija produktu direktors, saka, ka šāda veida sadarbība ir izdevīga abām pusēm: “Kad mēs esam iesaistīti jaunu produktu ieviešanā Baltijas reģionā, ārzemju partneriem, piemēram, nav jāveic tirdzniecības vietu administrēšana, pārdošanas veicināšana utt. Tas palīdz ārzemju kompānijām vieglāk ieiet jaunajā tirgū. Arī mums ir izdevīga sadarbība ar slaveniem dizaineriem, jo šādā veidā ACME veido dzīvesstila elektronikas ražotāja reputāciju.” Singapūras kompānija Divoom fokusējas uz augstākās kvalitātes audio sistēmu ražošanu.

“Šogad ACME pievērš lielu uzmanību zīmola maiņai un produktu segmentācijai, “ komentē Marijus Aliulis, ACME Baltija mārketinga departamenta vadītājs. “Tādēļ sadarbība ar slaveniem dizaina speciālistiem ir ļoti svarīga, it sevišķi laikā, kad mēs laižam tirgū stilīgo ACME UNIQUE IT aksesuāru un perifērijas ierīču līniju.”

Vasaras vidū Baltijas tirgū tiks laisti arī Gavio un ACME kopā izstrādātie produkti: Wrenz portatīvie skaļruņi, kas saņēma pozitīvas atsauksmes konskursā IF Design Awards. Gavio piedāvā plašu klāstu ar augstas kvalitātes produktiem, piemēram, austiņas, skaļruņus, somas portatīvajiem datoriem un mobilajiem telefoniem utt.

Kategorija: TECH
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply