Domājot par Jāņu svinēšanu, ātrā kredīta saņemšanai iesaka reģistrēties laikus

Vasaras saulgriežu – Jāņu svinības bieži vien saistās ne tikai ar īsāko nakti un garāko dienu, ugunskuru un paražām, bet arī ar papildus tēriņiem un naudas trūkumu pēc svētkiem. Lai izvairītos no nepatīkamām situācijām un nebūtu jāatsakās no jautriem un pilnvērtīgiem svētkiem, Ātrais SMS Kredīts aicina laikus reģistrēties ātrā aizdevuma saņemšanai, nodrošinot sev rezerves variantu finansējuma trūkuma gadījumā.

Protams, ne jau visiem nepieciešams aizņēmums, lai sarīkotu jaukus svētkus, taču, kā liecina pieredze, nereti iztērēties sanāk vairāk, nekā iepriekš plānots. Šādos gadījumos vienmēr der nodrošināties, lai jebkurā brīdī tūlīt varētu saņemt aizdevumu kontā un nebūtu jāpavada ilgs laiks darījuma kārtošanai.

“Iedzīvotāji seko līdzi aktualitātēm un ir informēti par ātro īstermiņa kredītu ņemšanas noteikumiem. Lai paši sev nodrošinātu iespēju naudu aizņemties ar vienas īsziņas starpniecību, aicinām cilvēkus laikus reģistrēties sistēmā, norādot savus datus. Tas dod pārliecību, ka atrodoties ārvalstīs vai laukos, kādā pasākumā vai veikalā, būs iespēja nekavējoties pieteikties kredītam” skaidro „Nordic Finance” rīkotājdirektore Maija Miesniece.

Lai saņemtu Ātro SMS kredītu, interesentam vispirms jāreģistrējas, apliecinot savu identitāti – pārskaitot kredītdevējam 10 santīmus no savas interneta bankas. Tādējādi uzņēmums var identificēt personu un pārliecināties par finansējuma pārskaitīšanas drošību. Pēc šādas reģistrācijas veikšanas cilvēkam ir iespēja uzreiz pieteikties Ātrā kredīta saņemšanai – viņš var aizņemties, vienkārši nosūtot īsziņu un tūlīt pēc apstiprināšanas saņemt kontā naudu.

Ātrais SMS kredīts ir īstermiņa aizdevums, ko izsniedz bez ķīlas un galvotāja apmērā no 15 līdz 250 latiem ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām un iespēju pagarināt atmaksas termiņu. Galvenais Ātrā SMS kredīta pozitīvais aspekts ir iespēja naudu saņemt ļoti ātri un bez liekām formalitātēm. Pirmo reizi ar interneta starpniecību vai klātienē noslēdzot līgumu, turpmāk naudu savā konta iespējams saņemt kaut vai tikai nosūtot īsziņu. Tas padara aizņemšanās un naudas atmaksas procesu ātru, ērtu un piemērotu aizņemtiem un aktīviem cilvēkiem, kas nevar tērēt laiku stāvēšanai rindās vai formalitāšu kārtošanai.

Plašāku informāciju par Ātro SMS kredītu un tā perspektīvām iespējams iegūt šeit: www.atrais.lv. Lielāka apjoma kredītu saņemšanai – virs 300 LVL – iespējams reģistrēties Iespēju kredītam www.iespejukredits.lv.

Kategorija: Finanses
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply