Par NVA direktori valdība apstiprina Inesi Kalvāni

Otrdien, 29.maijā, valdība vienojās pārcelt līdzšinējo Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Pakalpojumu departamenta direktori Inesi Kalvāni NVA direktora amatā, informē Labklājības ministrija (LM).

Pārcelšana notiek saskaņā ar Valsts civildienesta likuma 11.panta trešo daļu un 37.panta pirmo un trešo daļu pēc LM iniciatīvas, ņemot vērā, ka konkurss uz NVA direktora amatu beidzās bez rezultātiem.

I.Kalvānei ir akadēmiskā augstākā izglītība (maģistra grāds sabiedrības vadībā). Pirms darba NVA, I.Kalvāne ir bijusi LM ES Struktūrfondu departamenta direktores vietniece un Strukturālās politikas nodaļas vadītāja. I.Kalvāne ir pildījusi arī Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras ģenerāldirektores vietnieces pienākumus.

Stājoties pretī jaunajiem nodarbinātības izaicinājumiem, I.Kalvāne norāda vairākus NVA veicamos uzdevumus, tostarp, nodarbinātības veicināšanu, piedāvājot darba devējam mūsdienu prasībām atbilstošu darbaspēku. Būtiskākais ir bezdarbniekiem sniegt saprotamu un mērķtiecīgu pakalpojumu. Savukārt karjeras konsultantam jākļūst par labāko darba meklētāju pavadoni karjeras izvēlē un mainīgajā darba dzīvē.

Vienlaikus I.Kalvāne plāno paplašināt sadarbību ar nevalstiskajām organizācijām, aicinot biedrības un nodibinājumus sadarboties, lai realizētu to biedru intereses, kā arī turpināt veiksmīgo sadarbību ar pašvaldībām.

Skaidrojot NVA sarežģīto situāciju, I.Kalvāne kā prioritāri veicamo darbu norāda darba organizācijas pārkārtošanu, aģentūras cilvēkresursus pamatā novirzot darbam ar klientiem, lai iespējami īsākā periodā sasniegtu rezultātu – darbā iekārtots bezdarbnieks.

Kategorija: Bizness
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply