No vakardienas Cherry.lv nopērkama ievērojami lētāka degviela

No vakardienas, 25. maija, kolektīvās iepirkšanās portālā Cherry.lv ir iespējams iegādāties kuponu 30 litriem 95E markas benzīna par ievērojami lētāku cenu. Akcija noris sadarbībā ar degvielas uzpildes staciju Sumata, kas piedāvā 1 litru benzīna tikai par Ls 0,926 (Ls 0,976 vietā). Piedāvājums Cherry.lv un CityLife.lv izsludināts Ceļotāju nedēļas ietvaros.

Iegādātais kupons ir derīgs apmaiņai pret 30 litriem degvielas no 1. līdz 10. jūnijam. Kuponu ir jāuzrāda drukātā veidā degvielas stacijas operatoram pirms degvielas ieliešanas.

Piedāvājumu iespējams izmantot jebkurā no Sumata degvielas uzpildes stacijām Kurzemē – Kandavā, Pūrē, Ugālē, Ventspilī, Ēdolē, Kuldīgā, Jūrkalnē un Piltenē. Ceļotāju nedēļas ietvaros var iegādāties līdz 5 kuponiem degvielas.

Kolektīvās iepirkšanās portālu Cherry.lv un CityLife.lv izsludinātā Ceļotāju nedēļa ilgst no 22. īdz 28. maijam. Tās laikā ir iespējams iegādāties kuponus ceļojumiem uz Sanktpēterburgas Baltajām naktīm, Slovākijas saulgriežu svētkiem, Ungārijas termālajiem baseiniem un citām Eiropas valstīm, kā arī, piemēram, braucienam ar buru kuģi pa Daugavu, paraplāna lidojumam vai Centrāltirgus slēpto kambaru ekskursijai Rīgā un citiem.

Pirmo reizi kolektīvās iepirkšanās portālu vēsturē ir iespējams iegādāties kuponus plašam ceļojumu piedāvājumu klāstam ne tikai uz ārzemēm, bet arī visā Latvijā. Iedzīvotāji, piemēram, aicināti doties braucienā ar jaunatklāto Valmieras ūdens tramvaju pa Gauju vai piedalīties kartingu sacensībās Cēsīs, laivu pārbraucienā no Līgatnes uz Siguldu, apmeklēt Kara muzeju Sventes muižā vai Govju parādi Ventspilī. Īpašs piedāvājums ir arī unikālām brīvdienām ZOO „Rakšos”, kur būs iespējams doties pastaigā ar lamu vai jāt ar kamieli.

Turklāt portālos ir iekļauti arī naktsmītņu piedāvājumi, piemēram, Valmieras viesu namā „Avoti”, „Kolonna Hotel” Cēsīs un Rēzeknē, Sventes muižā, Liepājas prestižajās naktsmītnēs „Promenāde”, „Kolumbs” un „Līva”, kā arī vairākos citos.

Kategorija: Tirdzniecība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply