Iedzīvotāju izpratne par pārkreditācijas iespējam pieaug

Arvien pieaug to iedzīvotāju skaits, kas laika taupīšanas, ērtības un izdevīguma dēļ izvēlas izmantot pārkreditācijas iespējas, vēršoties pie kreditēšanas iestādēm ar jautājumu par šādu pakalpojumu pieejamību.

Pārkreditācija paredz privātpersonu kredītsaistību refinansēšanu no viena kredītdevēja puses. Tas nozīmē, ka līdz ar to cilvēkam jāveic tikai viens maksājums katru mēnesi, turklāt kredīta nosacījumi ir vienlīdzīgi un netiek dalīti. Šī iespēja ļauj vienkāršāk un ērtāk plānot kredītu maksājumus, ja tādi ir vairāki, kā arī iegūt izdevīgākus kredītu nosacījumus.

“Pārkreditēšanas pakalpojumu izvēlējos izmēģināt tieši tādēļ, ka esošās kredītsaistības bija sadrumstalotas un nereti aizmirsu veikt kārtējo maksājumu kādā no iestādēm, kas savukārt rezultējās soda naudās un liekos izdevumos. Tagad visus piecus dažāda apmēra un termiņa kredītus nomaksāju vienā maksājumā pie “Nordic Finance”. Tas neaizņem tik daudz laika un nav nepārtraukti jādomā, vai esmu visu laikā nokārtojis. Ņemot daudz mazus aizdevumus, arī procentu likmes ir augstākas,” pastāstīja “Nordic Finance” klients Jānis L., kurš saprotamu iemeslu dēļ nevēlējās atklāt savu uzvārdu.

“Nordic Finance” ir viens no retajiem nebanku kreditētājiem, kas klientiem nodrošina arī pārkreditēšanas pakalpojumus, un iedzīvotāji labprāt izvēlas apvienot savas esošās kredītsaistības. “Šādu pakalpojumu ieviesām, jo nereti bijām no klientiem dzirdējuši, ka grūtības sagādā tieši tas, ka ir daudz un dažādas kredītsaistības, par kuram visām jāatceras, jādomā. Šobrīd cilvēku atsaucība ir liela, kas liek saprast, ka pakalpojums tiešām bija vajadzīgs, lai cilvēkiem atvieglotu dzīvi,” skaidro „Nordic Finance” rīkotājdirektore Maija Miesniece.

“Nordic Finance” piedāvā dažādu mērķu un termiņu kredītus – Ātro SMS kredītu,
Iespēju Kredītu un Eastcon Finance kredītu uzņēmumiem un privātpersonām.

Kategorija: Finanses
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply