Tapusi Latvijā pirmā tirdzniecības centra mobilā mājaslapa

Tirdzniecības centrs „Galleria Riga”, Rīgā, Dzirnavu ielā 67, piedāvā Latvijā pirmo mobilo web lapu tirdzniecības centram. Lapas unikalitāte slēpjas faktā, ka tā nav jālejupielādē kā aplikācija, bet to var skatīties kā īpaši veidotu web lapu mobilā telefona interneta pārlūkā. Ja klients apmeklēs Galleria Riga mājas lapu www.galleriariga.lv no sava mobilā telefona, tad viņš automātiski tiks pāradresēts uz tirdzniecības centra mobilo versiju m.galleriariga.lv.

Mirklī, kad vēl ļoti daudzi mārketinga vadītāji domā, ko piedāvāt smartphone lietotājiem un vērtē iPhone un Android aplikāciju izmaksas, „Galleria Riga” ir pieņēmuši stratēģiski svarīgu lēmumu investēt vienīgajā tehnoloģijā, kas darbojas uz visām mobilajām ierīcēm vienlaicīgi. Arī administrēšanas izmaksas mobilajai web lapai ir zemākas par iPhone un Android aplikāciju uzturēšanas izmaksām. „Izstrādājot mobilo web lapu, uzņēmēji ietaupa naudu un vienlaikus sasniedz lielāku auditoriju,” skaidro mobilās web lapas izstrādātāja, uzņēmuma „Digital Score” vadītājs Jānis Sprenne.

„Pētot lietotāju uzvedību, mēs secinājām, ka, apmeklējot tirdzniecības centru mājas lapas, cilvēki visbiežāk meklē informāciju par veikaliem, restorāniem un kafejnīcām, kā arī labprāt iepazīstas ar īpašajiem akciju piedāvājumiem. Plānojot „Galleria Riga” mobilo versiju, tika rūpīgi domāts par to, lai katrs tirdzniecības centra apmeklētājs ātri un ērti varētu atrast to, ko meklē,” stāsta Jānis Sprenne.

Tirdzniecības centra „Galleria Riga” direktors Māris Āboltiņš norāda: „Ņemot vērā straujo viedtālruņu lietošanas pieaugumu, vēlamies atbalstīt savus klientus, piedāvājot tiem atbilstošāko mājaslapas versiju, kurā parocīgi atrodama informācija par darba laikiem, īpašajiem pusdienu piedāvājumiem, atlaidēm, izpārdošanām un tuvākajiem pasākumiem.”

Kategorija: TECH
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply