Starptautiskais Žurnālistu rallijs pirmoreiz startēs Rīgā

Rātslaukumā, Rīgā 1. jūnijā tiks dots starts XVII Starptautiskajam Žurnālistu rallijam, kas pirmo reizi savos septiņpadsmit pastāvēšanas gados viesosies Latvijā.

Rallija dalībnieki, startējot Rīgas sirdī, veiks speciālas papildsacensības slavenajā Biķernieku sacīkšu trasē, drošas braukšanas poligonā 333 un sacentīsies Jelgavā, bet pirmās dienas vakarā šķērsos Lietuvas robežu un apmetīsies Lietuvā, Plateļos. Otrās dienas posmi stiepsies pa Plunģes un Rietavas apkaimes ceļiem.

Septiņpadsmito reizi organizētajā Žurnālistu rallijā startēs žurnālisti no Lietuvas, Latvijas, Igaunijas, Krievijas, Polijas, Ukrainas un citām valstīm.

„Tas ir jauns solis mūsu rallija tradicionālajā vēsturē,“ saka Lietuvas žurnālistu autokluba prezidents Valds Vaļukevičs (Valdas Valiukevičius). „Mēs jau esam izbraukājuši visu Lietuvu un nolēmām iepazīties ar lieliskajām Latvijas trasēm. Tostarp tā ir arī lieliska iespēja iesaistīt sacīkstēs vairāk Latvijas un Igaunijas žurnālistu. Rallijā būs daudz jaunumu. Viens no tiem – tūristu grupa, kurā var piedalīties visi, kuriem iepazīšanās prieks ir svarīgāks par nepieciešamību pēc adrenalīna. Šīs grupas dalībnieki sacentīsies nevis ātruma posmos, bet meklējot atzīmētās vietas un veicot tajās speciālus uzdevumus.”

Svinīgais rallija starts ir paredzēts 1. jūnijā, plkst. 10, Rīgas Rātslaukumā, Rīgā.

Kategorija: Sports
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply