LMT Rallija komandas Studentu kartinga kausā trešo reizi uzvar LU komanda

16. maijā Biķernieku kompleksās bāzes kartingu trasē norisinājās jau trešās Latvijas Studentu kartinga kausa sacensības. Starp finālā iekļuvušajām astoņām augstskolu komandām uzvaru trešo reizi pēc kārtas guva Latvijas Universitātes (LU) studentu komanda.

Finālsacensībās startēja komandas no šādām augstskolām: Rīgas Tehniskās universitātes; Latvijas Universitātes; Rīgas Stradiņa universitātes; Biznesa augstskolas “Turība”; Rīgas Starptautsikšas biznesa un ekonomikas administrācijas augstskolas; Latvijas Lauksaimniecības universitātes; Rīgas Ekonomikas universitātes; kā arī viena apvienotā studentu komanda.

Pirms fināla tika aizvadītas vairākas atlases dienas, kurās piedalījās aptuveni 200 studentu no 16 Latvijas augstskolām. Daudzi dalībnieki izmantoja iespēju atlasē startēt vairakkārt, jo vēlme pārstāvēt savu skolu un pierādīt savas spējas un ātrumu pārējiem – bija katram dalībniekam. Vairāki dalībnieki Studentu kartinga kausā piedalījās jau trešo reizi.

Finālsacensības noritēja ļoti sarežģītos apstākļos – sacensību dienā lija stiprs lietus, dalībniekiem Biķernieku trase bija nezināma, bet “Openkart” izmantotie kartingi dalībniekus pārsteidza ar savu jaudu un ātrumu! Vienas stundas ilgajā braucienā, kura laikā trasē bija jādodas visiem komandas dalībniekiem – pirmā pozīcija vairakkārt mainījās. Latvijas Universitātes komandas dalībnieki pierādīja, ka viņi ir ātrākie šādos apstākļos. Otrā vieta – Latvijas Lauksaimniecības universitātes, bet trešā – Rīgas Tehniskās universitātes studentu komandai.

Ātrākos sportistus savā sporta auto izvizināja LMT Rallija komandas pilots Andis Neikšāns. – Šāda iespēja bija Latvijas Lauksaimniecības universitātes studentam Jānim Baumanim un Rīgas Starptautiskās biznesa un ekonomikas administrācijas augstskolas studentei Madarai Paugai.

Kategorija: Sports
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply