Jaunākās paaudzes pašžūstošais auto šampūns ietaupa laiku

Eiropas vadošais auto kosmētikas ražotājs “Tetrosyl Limited” ir sasniedzis jaunu attīstības līmeni auto kopšanas līdzekļu ražošanā un radījis pašžūstošu auto šampūnu “Triplewax Liquid Gold”, kas ļauj ieekonomēt laiku un pūles katrā auto mazgāšanas reizē. Jaunais šampūns, kas līdz ar vasaras sākumu ir sasniedzis arī Latviju, pateicoties unikālajai un progresīvajai polimēru tehnoloģijai, ļauj ietaupīt laiku un enerģiju, kas parasti tiek izšķiesta cenšoties noslaucīt un nožāvēt automobili pēc mazgāšanas.

Lai arī Latvijā automazgātuves ir ik uz stūra, ļoti daudzi autobraucēji izvēlas savu automašīnu tomēr nomazgāt pašu spēkiem. Ne velti, jo tā ir daudz lētāk, un tādējādi iespējams “samīļot” savu automobili, kas ne katram ir tikai un vienīgi transportlīdzeklis nokļūšanai no mājām uz darbu un atpakaļ. Taču parasti viskaitinošākā auto mazgāšanas procedūras daļa ir laikietilpīgā žāvēšana un pucēšana, lai uz automašīnas nepaliktu ūdens traipi un notecējumi.

Acīmredzot “Tetrosyl Limited” ķīmiķi arī mēdz mazgāt savas automašīnas pašu spēkiem, un tādēļ ir centušies izgudrot līdzekli, kas ļautu izvairīties no šī mokpilnā procesa. Izmantojot jaunākos atklājumus polimēru zinātnē, ķīmiķiem ir izdevies radīt jaunas paaudzes auto šampūnu, kas panāk, ka pēc automašīnas mazgāšanas un skalošanas uz automašīnas krāsojuma un stikliem neveidojas ūdens nogulšņu radīti pleķi un notecējumi, kaut arī automašīnas slapjās virsmas nav nedz slaucītas, nedz citādi mehāniski žāvētas.

“Anglijā, kur gada sākumā pirmo reizi tika demonstrēts šis šampūns, demonstrācijai bija izvēlēts melns automobilis, kas kā zināms ir vislielākais izaicinājums. Auto pēc mazgāšanas un bez jebkādām papildus procedūrām aptuveni divdesmit minūšu laikā kļuva tīrs un spožs. Tas mūs pārsteidza,” atzīst “TSC Auto Latvija” finanšu direktors Māris Šternmanis.

Lietojot “Triplewax Liquid Gold” šampūnu, automašīnas mazgāšana ir pavisam elementāra nodarbe – sākumā ar ūdens strūklu ir jānoskalo dubļi un jāsaslapina auto virsma, tad spainim ar ūdeni jāievieno šampūns, jānomazgā automašīna un tā jānoskalo. Atstājot automašīnu dabīgi nožūt, pārējo darbu paveic polimēri. Tie liek ūdenim izžūt, neatstājot pēdas, un izveido aizsargpārklājumu. Tādējādi iespējams iegūt spīdoši tīru automašīnu un ieekonomēt vismaz pusstundu laika, kā arī spēkus, ko parasti paņem auto susināšana ar lupatiņām vai salvetēm.

Sākotnēji unikālais “Triplewax Liquid Gold” auto šampūns būs pieejams “Statoil” degvielas uzpildes stacijās, bet jau drīzumā to būs iespējams iegādāties arī citviet, kur pieejams plašs auto kosmētikas sortiments.

“TSC Auto Latvija” aicina visus auto mīļus iesaistīties arī foto akcijā – ikviens, kurš šogad iesūtīs unikālu fotogrāfiju, kurā būs iemūžināta auto mazgāšana ar “Triplewax Liquid Gold”, saņems īpašu dāvanu no “CarPlan”. To katram akcijas dalībniekam “TSC Auto Latvija” komanda nogādās līdz mājām. Akcijai atbilstošas fotogrāfijas jāsūta uz e-pastu: CarPlan@carplan.lv

Kategorija: Transports
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply