Gemoss investē uzņēmuma attīstībā un atver jaunu veikalu-noliktavu bāriem un restorāniem

Šā gada 17.maijā Ropažu ielā 63, Rīgā uzņēmums Gemoss, kas ir pazīstams kā bāru, restorānu un viesnīcu aprīkojuma tirgotājs, kā arī viens no lielākajiem riekstu un žāvēto augļu importētājiem Latvijā, atvērs jau otro veikalu-noliktavu bāriem un restorāniem ar tādu pašu nosaukumu – Gemoss. Jaunā veikala-noliktavas izveidei uzņēmums investējis 100 000 latu un tas ir loģisks solis uzņēmuma attīstībā.

Jaunā veikala-noliktavas Gemoss platība būs 400 m2 un tajā apmeklētājiem tiks piedāvāts plašs bāru, restorānu un viesnīcu nozarei nepieciešamais preču klāsts. Tāpat tajā būs pieejamas preces konditorejas uzņēmumiem. Plašā izvēlē būs dažādi konservi, garšvielas, sīrupi un bakalejas preces. Kā jaunums šajā veikalā-noliktavā būs sveramo riekstu, sēklu un žāvētu augļu stends. Katru dienu jaunajam veikalam-noliktavai tiks piegādāta svaigi grauzdēta augstas kvalitātes kafija.

„Uzņēmums Gemoss šovasar svinēs 19 gadu jubileju. Šajā laikā tas ir veiksmīgi attīstījies visos tā darbības virzienos. Specializētais veikals bāriem un restorāniem Mūkusalas ielā 73 ir kļuvis par šauru un svētku periodā klientiem nereti nākas stāvēt rindā. Tika apsvērta iespēja būvēt jaunu ēku, bet tas tikai daļēji atrisinātu problēmu. Loģiskāk ir pietuvoties klientiem citā Rīgas daļā, ietaupot klientu laiku un izmaksas,” norāda Gemoss vadītāja Ieva Treija.

Kategorija: Tirdzniecība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply