Pirmo reizi Latvijā MasterCard dāvanu karte norēķinam arī internetā

Nebanku finanšu uzņēmums „Transact Pro” izveidojis jaunu elektronisko dāvanu karti – „Īstā Dāvanu Karte”, kura nav piesaistīta konkrētai tirdzniecības vietai. Turklāt ar karti iespējams veikt norēķinus ne tikai visā pasaulē jebkur kur vien iespējams norēķināties ar elektroniskajām maksājumu kartēm, bet arī veikt pirkumus interneta vidē

„Īstā Dāvanu Karte” ir izveidota kā alternatīva tradicionālajām dāvanu kartēm, nepiesaistot to pie noteikta pakalpojumu sniedzēja. Tā funkcionē kā starptautiskā MasterCard norēķinu karte, kuru var izmantot maksājumiem vairāk nekā 32 miljonos tirdzniecības un pakalpojumu sniegšanas vietās visā pasaulē, kur izvietots MasterCard logotips. Turklāt ar šo karti iespējams veikt pirkumus arī interneta vidē. Šobrīd šī ir vienīgā šāda veida dāvanu karte Latvijā, kas vienlaicīgi piedāvā norēķināšanās iespējas tirdzniecības vietās un internetā.

Transact Pro valdes loceklis Maksims Jaroševskis: ”Mēs esam gandarīti par jaunās „Īstā Dāvanu Karte” ieviešanu tirgū, jo tā spēj piedāvāt vēl ērtākas, izdevīgākas un plašākas iespējas visiem dāvanu karšu saņēmējiem. Uzskatu, ka šī elektroniskā karte ir lieliska dāvana īpaši, lai apsveiktu savus kolēģus vai klientus svētkos un motivētu darbiniekus sasniegt jaunas panākumu virsotnes, vai pateikt paldies saviem sadarbības partneriem.”

Transact Pro galvenā vērtība ir klientu uzticība, tieši tādēļ uzņēmums īpašu uzmanību pievērš moderno tehnoloģiju ieviešanai, kas paaugstina maksājumu drošību un aizsargā uzticēto informāciju.

„Īstā Dāvanu Karte” tās pircējiem ļauj izvēlēties karti ar jebkuru nominālvērtību robežās no 25 līdz 350 latiem, turklāt valūta iespējama ne tikai latos, bet arī eiro vai ASV dolāros. Sākot šodienas to iespējams ērti iegādāties un pasūtīt interneta mājaslapā www.istadavanukarte.lv, kur arī ir ikviens var uzzināt vairāk par kartes lietošanas īpašībām un tās priekšrocībām.

Kategorija: Finanses
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply