Apvienojas divi spēcīgākie kolektīvās iepirkšanās portāli Latvijā – Cherry.lv un CityLife.lv

Lai attīstītu kolektīvās iepirkšanās portālu pakalpojumu kvalitāti, savstarpējas akciju maiņas rezultātā ir apvienojušies divi spēcīgākie industrijas pārstāvji Latvijā – Cherry.lv un CityLife.lv. Pēc vienošanās noslēgšanas Cherry Media Grupa, kurā ietilpst arī CityLife.lv un Cherry.lv, iegūst līderpozīcijas vietējā un Baltijas reģionā, pārvaldot vairāk kā 50% no kolektīvās iepirkšanās tirgus. Grupā ietilpst arī 2 kolektīvās iepirkšanās portāli Lietuvā (Grupinis.lt, Beta.lt) un Cherry.ee Igaunijā. Uzsākot sadarbību, Cherry.lv un CityLife.lv atver pirmo kolektīvās iepirkšanās veikalu Latvijā, iepirkšanās centra Olimpia otrajā stāvā, kā arī uzsāk kopīgu kampaņu.

„Apvienošanās bija loģisks solis, kas sekoja ilgām savstarpējām diskusijām par uzņēmumu nākotni Latvijā un tendencēm ārzemēs. Visur pasaulē kolektīvās iepirkšanās industrijā ir novērojama esošo tirgus spēlētāju konsolidācija, kas dod iespēju apvienot resursus, lai piedāvātu plašākas iespējas gan klientiem, gan uzņēmumiem. Apvienošanās ideja nāca no abām iesaistītajām pusēm. Cherry.lv un CityLife.lv ir vienots skatījums par tirgus attīstību, turklāt abi uzņēmumi iemieso kopīgas vērtības – kvalitatīvu klientu un sadarbības partneru apkalpošanu, kā arī inovāciju ieviešanu,” komentē Reinis Vaivars, CityLife.lv valdes loceklis.

Cherry Media Grupa ar aptuveni 1 miljonu ikmēneša apmeklētājiem Latvijā, Igaunijā un Lietuvā ieņem pirmo vietu kolektīvās iepirkšanās tirgū Baltijas valstīs, tādēļ šogad kā viens no finansiālajiem mērķiem ir kopīgi sasniegt 35-38 miljonu latu lielu apgrozījumu. Savukārt CityLife.lv un Cherry.lv šī gada laikā kopīgi plāno sasniegt 5 miljonu apgrozījumu Latvijas tirgū. Abi uzņēmumi turpina savu darbību kā atsevišķi zīmoli ar vienotu vadības komandu – portālu darbību Latvijā vada CityLife.lv valdes locekļi Reinis Vaivars un Māris Strods. Cherry Media Grupas īpašnieku vidū izceļami tādi nozīmīgi Baltijas IT industrijas vārdi kā Allan Martinson, tehnoloģiju investīciju sabiedrības MTVP partneris, Normunds Bergs, telekomunikāciju iekārtu ražotāja SAF Tehnika vadītājs, Jānis Bergs, FMS Group valdes priekšsēdētājs, kā arī lielākais Centrāleiropas e-komercijas uzņēmums Slevomat Grupa un vairāki citi Cherry Media Grupas dibinātāji.

Par jaunās grupas kopīgo vīziju tiek izvirzīta pakalpojumu kvalitātes celšana. „Pieredze no ārvalstu sadarbības partneriem – īpaši Slevomat Grupas – sniedz iespējas ne vien paplašināt piedāvājumu klāstu, bet arī strādāt pie pakalpojumu kvalitātes un uzticamības. Šobrīd mazo tirgus dalībnieku pieaugošā skaita dēļ, klientiem bieži vien nākas piedzīvot vilšanos, izmantojot kolektīvās iepirkšanās portālus. Uzņēmumi, kas izmanto šo mārketinga un reklāmas platformu, neapzinās, cik svarīgi kompānijas attīstībai un klientu piesaistei ir nodrošināt izcilu servisu pircējiem, kas iegādājušies viņu kuponu. Viena no mūsu prioritātēm ir investēt līdzekļus mūsu sadarbības partneru izglītošanā, kā arī spert soli tālāk – atverot pirmo kolektīvās iepirkšanās portālu veikalu,” stāsta Reinis Vaivars.

Pirmais iepirkšanās portālu veikals Cherry.lv & Citylife.lv Latvijā savas durvis vēra 8. maijā tirdzniecības centra Olimpia 2.stāvā. Veikalā ir iespējams apmainīt iegādātos kuponus pret izvēlētajām precēm, kā arī uzzināt vairāk par portālu piedāvājumiem, sniegt ierosinājumus un atsauksmes. Turklāt tos, kas nekad nav iegādājušies Cherry.lv/CityLife.lv.lv kuponus, konsultanti iepazīstinās ar kolektīvās iepirkšanās portālu darbības procesu un nosacījumiem, kā arī palīdzēs veikt pirkumus.

Kategorija: Tirdzniecība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply