Fiskars piedāvā vieglos Garden Light dārza instrumentus

Dārzs ir daļa no katra cilvēka mājām, kā arī piemērota vieta, kur atpūsties, gatavot, spēlēt, strādāt un darīt visu, ko sirds kāro, ja vien laikapstākļi ir labvēlīgi. Bet dārza iekārtošana kopīgajām ģimenes aktivitātēm rada ķermeņa muskuļu sastiepšanas draudus, līdz ar to var zaudēt dārzkopības entuziasmu un tās sniegtās vērtīgās īpašības.

Fiskars Garden Light darbarīku klāstā ir viegls un augstas kvalitātes dārza instrumentu inventārs, kas samazina darbā nepieciešamo fizisko slodzi. Izveidot un uzturēt dārzu skaistu nu kļuvis daudz vieglāk, veselībai drošāk un patīkamāk.

Ērts darbarīku komplekts jebkuram dārza darbam
No rakšanas un grābšanas instrumentiem līdz daudzfunkcionālai slotai – Fiskars Garden Light darbarīku klāstā ir instruments ikvienam dārza darbam. Visam darbarīku klāstam ir viegli alumīnija spali un ergonomiski vai mīksti rokturi optimālam satvērienam un komfortam. Asmeņi, smailes un grābekļi ir izgatavoti no izturīgiem materiāliem, piemēram, tērauda vai īpaši izturīga Fiskars kompozītmateriāla Nyglass.

Mazāk piepūles, vairāk brīžu atpūtai dārzā
Fiskars Garden Light pamatkoncepts ir izmantot vieglus un izturīgus darbarīku izejmateriālus. Ar tādiem pat smagākie darbi ir paveicami nepiepūloties, tādējādi laiku dārzā pavadot ar prieku.

Universālā dārzkopība
Sava dārza uzturēšana un labiekārtošana kļūst aizvien populārāka daudzās pasaules vietās. Apzaļumots piemājas dārziņš vai balkons ir viesistabas papildinājums, radot optimālu telpu atpūtai, ēdiena gatavošanai vai strādāšanai. Tādēļ Fiskars piedāvā augstas kvalitātes, ergonomiskus un ērti lietojamus dārza rīkus, kas dārza iekārtošanu un uzturēšanu padarīs par vienu no ikdienas īpašajiem prieka brīžiem.

Kategorija: Tirdzniecība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply