Honda Civic ekspedīcija sasniegusi Nordkapu

Honda Civic ekspedīcijas ceturtajā dienā dalībnieki sasniedza kontinentālās Eiropas tālāko ziemeļu punktu Nordkapu, tādējādi pieveicot pusi no ieplānotās distances. Pirmajos posmos vistaupīgākie izrādījušies «4Fun» komandas pārstāvji Staņislavs Tīmanis un Gunārs Grundštoks, kuri 1522 kilometrus nobraukuši ar 69,4 litriem benzīna.

«Mums vakar izdevās nobraukt 800km ar 4,55 l/100km. Skaidrs ir viens – latiņa ir uzstādīta augsta (paši to nebijām gaidījuši), un, kā citas ekipāžas teica, visi tagad zina, uz ko tiekties. Mēs sagaidām, ka pēc šīs dienas rezultātu paziņošanas dažas komandas mūs patīkami pārsteigs, un, cerams, mēs viņus arī,» trešās ekspedīcijas dienas notikumus komentēja līderi, pie viena mēģinot aprakstīt sacensību atmosfēru, «no rīta dalībniekiem bija veselīga interese par to, kā kuram gājis, un viens ar otru dalījās pieredzē, iespējams, līdz galam neatklājot visus knifiņus. Daži vēl bija atbilžu meklējumos, ar kādu ātrumu braukt, savukārt mums bija jautājumi- pa kuru ceļu braukt. Lai arī gaisā virmo neliels sacensību gars, prieks, ka esam visi uz tādas 4 FUN pozitīvās nots».

Pavisam nedaudz no līderiem atpaliek apvienība «Bulku vāģis» – Ligija Biteniece un Dmitrijs Polukejevs, kuriem 1534 kilometru distances pieveikšanai bija nepieciešami 71,7 litri degvielas. Savukārt trešo vietu pagaidām ieņem Staņislavs Cigankovs un Baiba Āboliņa no «Tip-Top». Viņi nobraukuši 1549 kilometrus, patērējot 73,6 litrus benzīna, taču pamanoties savākt visvairāk līdzjutēju balsu.

Tagad dalībnieki dosies atpakaļ uz dienvidiem, lai jau svētdien finišētu Rīgā. Tad arī kļūs zināmi ekspedīcijas uzvarētāji. Atgādināsim, ka par „Honda Civic ekspedīcijas – ekonomiskas braukšanas izaicinājums” uzvarētājiem tiks pasludināta tā komanda, kas distanci veiks, patērējot vismazāk degvielas. Pirmās vietas ieguvēji saņems 2000, otrās 1000, bet trešās – 500 eiro balvu.

Savukārt līdzjutēji ik dienu var piedalīties prognožu spēlē, mēģinot atminēt katras dienas veiksmīgāko komandu. Katru dienu pareizo prognožu autori piedalīsies izlozē, kurās varēs iegūt Honda fanu veikala dāvanu karti, bet veiksmīgākais visas ekspedīcijas rezultāta prognozētājs iegūs iespēju mēnesi braukt ar Honda Civic.

Kategorija: Transports
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply