Ātrais.lv: Pirms svētkiem strauji pieaug kredītņēmēju skaits

Kā rāda finanšu kompānijas “Nordic Finance” apkopotā informācija, tuvojoties svētkiem un garajām brīvdienām, iedzīvotāji izmanto iespēju aizņemties naudu, tādējādi šīs dienas padarot patīkamākas un neaizmirstamākas.

„Svētki un brīvdienas vienmēr ir bijis laiks, kad iedzīvotāji vēlas izbaudīt to, ko dzīve sniedz. Cits dodas uz laukiem, cits ceļo, kāds vēlas skaisti iepirkties vai uzklāt bagātīgu svētku galdu ģimenei vai draugiem. Arī šobrīd, kad tuvojas maija svētki, vērojama tendence aizņemties ātro kredītu īstermiņa, tādējādi nodrošinot sev visu, kas nepieciešams neaizmirstamām brīvdienām,” atzīst „Nordic Finance” rīkotājdirektore Maija Miesniece.

Maija Miesniece arī informē, ka iedzīvotāji šobrīd novērtē iespēju aizņemties pirmo kredītu līdz 100 Ls par brīvu, tādējādi nepārmaksājot un atdodot to pašu summu.

Ātrā SMS kredīta iespējas ir piemēroti cilvēkiem, kas nevēlas sevi ierobežot, kas vēlas izmantot dzīves dotās iespējas tieši tad, kad tās ir pieejamas. Tie ir studenti, jauni un aktīvi cilvēki, kā arī jebkurš, kuram reizi pa reizei nepieciešams neliels aizdevums, lai nomaksātu aizkavējušos rēķinus, izdarītu kādu neplānotu pirkumu vai izlietotu finansējumu kur citur.

Ātrais SMS kredīts ir īstermiņa aizdevums, ko izsniedz bez ķīlas un galvotāja apmērā no 15 līdz 250 latiem ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām un iespēju pagarināt atmaksas termiņu. Galvenais Ātrā SMS kredīta pozitīvais aspekts ir iespēja naudu saņemt ļoti ātri un bez liekām formalitātēm. Pirmo reizi ar interneta starpniecību vai klātienē noslēdzot līgumu, turpmāk naudu savā konta iespējams saņemt kaut vai tikai nosūtot īsziņu. Tas padara aizņemšanās un naudas atmaksas procesu ātru, ērtu un piemērotu aizņemtiem un aktīviem cilvēkiem, kas nevar tērēt laiku stāvēšanai rindās vai formalitāšu kārtošanai.

Plašāku informāciju par Ātro SMS kredītu un tā perspektīvām iespējams iegūt šeit: http://www.atrais.lv.

Kategorija: Finanses
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply