Cilvēki aktīvi reģistrējas ātro kredītu saņemšanai

Turpina pieaugt cilvēku skaits, kas reģistrējas ātro kredītu saņemšanai, pat ja aizņēmumu uzreiz neplāno ņemt. Tas dod iespēju nodrošināties – lai pēkšņas naudas nepieciešamības gadījumā varētu ātri, bez aizkavēšanās no jebkuras vietas Latvijā vai esot ārvalstīs aizņemties naudu pirkumu vai maksājumu izdarīšanai.

“Iedzīvotāji seko līdzi aktualitātēm un ir informēti par ātro īstermiņa kredītu ņemšanas noteikumiem. Lai paši sev nodrošinātu iespēju naudu aizņemties ar vienas īsziņas starpniecību, aicinām cilvēkus laikus reģistrēties sistēmā, norādot savus datus. Tas dod pārliecību, ka atrodoties ārvalstīs vai laukos, kādā pasākumā vai veikalā, būs iespēja nekavējoties pieteikties kredītam” skaidro „Nordic Finance” rīkotājdirektore Maija Miesniece.

Lai saņemtu Ātro SMS kredītu, interesentam vispirms jāreģistrējas, apliecinot savu identitāti – pārskaitot kredītdevējam 10 santīmus no savas interneta bankas. Tādējādi uzņēmums var identificēt personu un pārliecināties par finansējuma pārskaitīšanas drošību. Pēc šādas reģistrācijas veikšanas cilvēkam ir iespēja uzreiz pieteikties Ātrā kredīta saņemšanai – viņš var aizņemties, vienkārši nosūtot īsziņu un tūlīt pēc apstiprināšanas saņemt kontā naudu.

Lai nebūtu jāsaskaras ar nepatīkamiem pārsteigumiem, kad izšķirošos momentos atklājas, ka kontā vairs nav naudas un arī internets vai banka nav pieejams, “Ātrais SMS kredīts” aicina cilvēkus reģistrēties laikus.

“Šobrīd, uzsākot darbību, sistēmā reģistrējies jau liels skaits cilvēku, lai gan visi uzreiz nesteidz aizņemties naudu. Cilvēki ir sapratuši, ka mūsdienās svarīgi nodrošināties un domāt ilgtermiņā,” atzīst Maija Miesniece.

Ātrais SMS kredīts ir īstermiņa aizdevums, ko izsniedz bez ķīlas un galvotāja apmērā no 15 līdz 250 latiem ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām un iespēju pagarināt atmaksas termiņu. Galvenais Ātrā SMS kredīta pozitīvais aspekts ir iespēja naudu saņemt ļoti ātri un bez liekām formalitātēm. Pirmo reizi ar interneta starpniecību vai klātienē noslēdzot līgumu, turpmāk naudu savā konta iespējams saņemt kaut vai tikai nosūtot īsziņu. Tas padara aizņemšanās un naudas atmaksas procesu ātru, ērtu un piemērotu aizņemtiem un aktīviem cilvēkiem, kas nevar tērēt laiku stāvēšanai rindās vai formalitāšu kārtošanai.

Plašāku informāciju par Ātro SMS kredītu un tā perspektīvām iespējams iegūt šeit: http://www.atrais.lv. Lielāka apjoma kredītu saņemšanai – virs 300 LVL – iespējams reģistrēties Iespēju kredītam http://www.iespejukredits.lv/.

Kategorija: Finanses
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply