Noslēgusies Latvijas skolotāju konference E-KLASE 2012

Šodien,13. aprīlī, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Lielajā aulā notika Latvijas skolotāju konference E-KLASE 2012, ko rīkoja izglītības portāls un skolvadības sistēma E-klase.

Konferenci atklāja izglītības un zinātnes ministrs Roberts Ķīlis, aicinot skolotājus šodien gūt daudz jaunu zināšanu par informāciju tehnoloģiju sniegtajām iespējām skolās un novēlot veiksmi. Konferences mērķis bija pulcēt izglītības nozares, kā arī pašvaldību pārstāvjus uz diskusiju, lai kopīgi dalītos pieredzē un tiktu veicināta informācijas aprite skolās.
Lai nodrošinātu iespēju visiem skolotājiem, skolēnu vecākiem un pašvaldību pārstāvjiem sekot līdzi Latvijas skolotāju konferencei E-KLASE 2012 , tika nodrošināta video tiešraide. Video arhīvu nākamnedēļ interneta varēs redzēt vietnē www.e-klase.lv/lv/lapa/e-klase-2012/.

„No katras skolas Latvijas skolotāju konferencē aicinājām piedalīties to pārstāvjus, lai arī ikdienā skolvadības sistēmu lieto daudz vairāk skolotāju nekā bija iespējams uzņemt RTU telpās – 15 000 skolotāju. Šī iemesla dēļ mēs nodrošinājām video tiešraidi, lai iesaistītu arī pārējos aktīvos skolvadības sistēmas lietotājus, kas uz konferenci nevarēja ierasties klātienē,” stāsta izglītības E-klases portāla redaktore Dita Blaua.

Diskusijas vadīja skolotāji, kuri aktīvi līdz šim līdzdarbojušies ar saviem ieteikumiem skolvadības sistēmas pilnveidošanā.

Konferencē tika stāstīts par vairākiem jaunumiem, kas ieviesti skolvadības sistēmā:
• skolas jaunumu ievietošana E-klasē un tās sasaiste ar skolas mājas lapu;
• uzvedības žurnāli un Rūpju bērna modulis;
• konsultāciju žurnāli;
• pārbaudes darbi attālinātā režīmā – E-klases un Uzdevumi.lv pilnīga procesa automatizācija;
• E-klase profesionālajās izglītības iestādēs un ģimnāzijās – risinājumi un iespējas.

Diskusijās skolotāju izteiktie viedokļi par citiem nepieciešamiem jauninājumiem tiks apkopoti, lai izvērtētu iespējas tos ieviest E-klasē. Uz konferenci ir ieradušies 524 dalībnieki. Skolvadības sistēmā E-klase ir reģistrētas 665 skolas – E-klasi ik dienu lieto aptuveni 15 000 skolotāju, 150 000 skolēnu un 130 000 vecāku visā Latvijā.

Kategorija: Izglītība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply