Latviabeerfest aicinās uz aklo degustāciju

Latviabeerfest, kas šogad norisināsies Vērmanes dārzā no 25. – 27.maijam, festivāla norises laikā ikvienu aicinās uz aklo alus degustāciju, kas norisināsies ik pa 2 stundām īpaši tam paredzētā teltī. Aklās degustācijas nodrošināšanai būs sagatavotas 16 alus mucas, kas ikvienam interesentam piedāvās unikālu iespēju nobaudīt Latvijas labāko alus ražotāju sniegumu vienuviet.

Degustācija notiks īpaši tam paredzētā teltī, un tajā būs pārstāvētas 16 alusdarītavas un to iesniegtās 16 alus šķirnes. Pirmo degustācijas kārtu atklāšanas pasākumā 25.maijā plkst.14:00 būs iespēja izbaudīt lūgtajiem V.I.P. viesiem, kuri pirmie noteiks savu iecienītāko aromātu un garšu, neredzot etiķeti. Tas nozīmē, ka festivāla viesi sniegs savu vērtējumu par alu pēc redzētā – putu noturības, dzidruma un krāsas, un pēc sasmaržotā un nogaršotā – aromāta, garšas buķetes un apiņu klātbūtnes.

Sākumā par pareizu alus baudīšanu un tā veidiem pastāstīs degustācijas vadītājs, savukārt alus paraugi tiks pasniegti caurspīdīga stikla glāzēs ar kājiņu. Parasti degustēšanai ielej aptuveni 100 -150 ml alus, kuru noteikti nav jāizdzer visu.

Degustācijā tiks pārstāvēti visi Latvijā sastopamie lielākie alus ražotāji. Tuvojas Līgo svētki, tāpēc īpaši interesanti būs uzzināt, kurš ir gardākais alus, ņemot vērā aklās degustācijas rezultātus, kā arī pirms festivāla portālā KuršLabāks.lv veiktās balsošanas kopsavilkumu. Tādēļ ikviens tiek aicināts atnākt, pagaršot, balsot un būt vienam no tiem, kuri izveidos kopējo alus topu. Turklāt, aklā degustācija ir unikāla bezmaksas iespēja vienuviet nobaudīt labāko no Latvijas alus darītājiem.

Kategorija: Atpūta
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply