Tika svinīgi atklāts pirmais iBlues veikals Latvijā

29. martā Rīgas t/c „Spice” notika spilgta ballīte par godu Rīgas veikala iBlues atklāšanai un pavasara/vasaras 2012 kolekcijas prezentācijai. Veikals ietilpst MAX MARA modes nama grupā un tas ir pirmais veikals Latvijā. iBlues veikali jau atrodas Honkongā, Taivaņā, Singapurā un pedējais ķēdes veikals tika atverts mūsu galvaspilsētā.

Vakara galvenā varone bija lellīte Žozefīne (Petite Josephine), ko ir izstrādājusi jaunā Parīzē dzīvojoša rotu dizainere Anna Tomasa (Anne Thomas). Visi viesi priecīgi pārģērba lellīti kapsulkolekcijas kleitās, fotografējās tās tēlā un baudīja svingojošo 1950-o gadu gaisotni! Pasākumu apmeklēja arī viesi no Itālijas – Andrea Morini /Export Director, Marella Srl unipersonale/, Nicola Farri /Area Manager-Export Department, Marella Srl unipersonale/, Christian Notari /Managing Director, MaxMara Scandinavia Aps/, Eugenio Manghi /Marella CEO/

Vakara vadītājas lomā iejutās telezvaigzne Anna Rozīte, bet muzikālo noskaņojumu radīja labi pazīstāma meitene DJ – Ksenija Kamikaza.

Sievietes, kas izvēlās iBlues pavasara/vasaras kolekcijas tērpus, mīl spēlēties un eksperimentēt ar modi. Viņas nebaidās no sarežģītiem krāsu salikumiem – Japānas dārzu ziedi, zvērādu printi, dārgakmeņu šķautnes kopā ar īrisa un pionkrāsu, tabākkrāsu, vai koši zilu.

iBlues Club līnija pavasara/vasaras sezonā ir orientēta uz sportisku stilu un ir pārpildīta ar vasaras ceļojumu un karsto dienu sajūtām. Tas ir mūsdienu pilsētnieces sportiski aktīvs šiks. iBlues Club sieviete šosezon izvēlas svītrainus polo, bikses ziedrakstā, daudzfunkcionālās jakas parkas, džinsa auduma žaketes un T-kreklus ar mežģīnēm.

Kolekcijas universālākais elements – 3:1 kleita, kas var kalpot gan par kleitu, gan par svārkiem.

Kategorija: Tirdzniecība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply