Šodien sāks pārdot biļetes uz kinofestivālu “Lielais Kristaps”

Šodien, 30.marta pēcpusdienā, sāksies biļešu iepriekšpārdošana uz Latvijas Nacionālā kino festivāla “Lielais Kristaps” (LK) konkursa filmu skatēm, kas notiks no 10. līdz 15. aprīlim. Biļetes uz labākajām latviešu filmām, kuras tapušas pēdējo divarpus gadu laikā, varēs iegādāties kinoteātra “Splendid Palace” kasē, kā arī mājas lapā www.splendidpalace.lv. Vienas biļetes cena bērniem, skolēniem, studentiem un pensionāriem ir 1.50Ls, pieaugušajiem – 2Ls. “Lielajam Kristapam” šogad ir 25. jubilejas reize un tas skatītājus pārsteigs ar īpaši spēcīgu programmu – gan spēlfilmām, gan dokumentālajām, gan arī animācijas filmām.

Īpašais piedāvājums kinomīļotājiem – pirmais pircējs k/t “Splendid Palace” kasē saņems ielūgumu uz festivāla atklāšanu divām personām.

Rīgā par LK mājvietu kļūs arī Rīgas Kino muzejs, kur filmas varēs skatīties visu dienu, Latvijas Okupācijas muzejs, Latvijas Dabas muzejs un Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejs. Šajās vietās biļešu cena nepārsniegs vienu latu.

“Lielais Kristaps” filmas aprīlī un maijā izrādīs arī vairāk nekā divdesmit pilsētās Latvijā – Ventspils Teātra namā “Jūras vārti”, Pļavmuižas Saietu namā, Cēsu izstāžu zālē, Daugavpilī, Inčukalna Tautas namā un kultūras namos Alojā, Jēkabpilī, Umurgā, Suntažos, Jaunjelgavā, Lubānā, Viesītē, Bauskā, Tīnūžos, Saulkrastos, Jelgavā, Olainē, Ikšķilē, Malienā, Tukumā, Carnikavā, Irlavā, Jumpravā, Siguldā, Kabilē un Ogrē. Gan Rīgas muzejos, gan iepriekšminētajās pilsētās biļetes varēs iegādāties seansu norises vietās, sākoties festivālam – no 10. aprīļa.

Kategorija: Kultūra
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply