EuroCash: Lietuvā apsardzes bizness ir caurspīdīgāks nekā Latvijā

„Latvijas apsardzes tirgus būtiski atšķiras no Lietuvas tirgus, – tur vairs gandrīz nav necaurspīdīgu kompāniju, kuras var atļauties apiet nodokļus un maksāt aplokšņu algas,” šodien notikušajā preses konferencē atzina apsardzes uzņēmuma EuroCash1 Lietuvas Valdes loceklis un direktors Vitautas Labeckas, papildinot, ka, iespējams, Lietuvā to sekmējusi licencēšana mehānisma pārstrāde un arī mentalitāte.

„Ja analizējam samaksāto nodokļu apjomu, tad redzam, ka Latvijā ir teju 400 aktīvi strādājošu apsardzes uzņēmumu. 30 no tiem nodokļos samaksā teju 10 milj.Ls, bet atlikušās vairāk nekā 300 kompānijas samaksā 30 milj.Ls. Par ko tas liecina?” saka D.Puidokas.

Notikušajā preses konferencē klātesošie tika iepazīstināti ar jauno pakalpojumu – inkasāciju, ko SIA EuroCash1 sāk piedāvāt arī Latvijas tirgū un uzņēmumam jau ir pirmais klients – viena no vadošajām Latvijas bankām – SEB. Inkasācijas telpas ir modernas un aprīkotas ar augstākās tehnoloģijas drošības iekārtām. „Visa klientu nauda ir pilnībā apdrošināta pret jebkāda veida ļaunprātībām, līdz ar ko mūsu klienti Lietuvā un Latvijā mums var pilnībā uzticēties,” uzsvēra D.Puidokas, papildinot, ka arī personāls jaunajam darbam tiek atlasīts un ar to uzsākts pārbaudes darbs jau ilgāku laiku pirms reālās inkasācijas darbības uzsākšanas.

„Iespējams, ka drīzākajā laikā izskatīsim iespēju sākt darboties Igaunijas tirgū, kurš gan atšķiras no Lietuvas un Latvijas tirgus, bet ir mums saistošs un interesants,” klātesošos informēja D.Puidokas, skaidrojot, ka 2012.gadā gan vēl tiks nostiprināta vieta Latvijas tirgū un uzņēmuma paredz sasniegt 30% no Latvijas tirgus.

Kategorija: Bizness
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply