Ir sācies pārdošanas talantu konkurss studentiem “Esi Zenītā 2012”

Organizācija „AIESEC Latvia” sadarbībā ar „CV-Online Latvia” un „Komercizglītības centrs” aicina studentus piedalīties aktīvas pārdošanas konkursā „Esi Zenītā 2012”, kas norisinās no 21. marta līdz 25. maijam, lai pārbaudītu savas zināšanas un apgūtu jaunas prasmes karjeras izaugsmei.

Pieteikšanās notiek elektroniski no 21.marta līdz 4.aprīlim projekta mājas lapā www.cv.lv/esizenita. Pieteikuma anketa sastāv no 30 jautājumiem, kā arī no praktiskā uzdevuma, kurā jāsniedz īsa atbilde. Dalībniekus vērtēs žūrijas eksperti – pārstāvji no biedrības AIESEC, personāla atlases uzņēmuma „CV-Online Latvia” un uzņēmumu personāla attīstības stratēģiskā partnera „Komercizglītības centrs”. Balstoties uz žūrijas lēmumu, 100 veiksmīgākie dalībnieki tiks aicināti piedalīties „Esi Zenītā 2012” divu dienu konferencē, kas norisināsies 14. un 15. aprīlī.

“Aktīvā pārdevēja profesija ir viena no pieprasītākajām Latvijā, kas veicina arī augstu konkurenci uz izsludinātajām vakancēm. Studentiem pārdevēja vai pārdevēja-konsultanta amats bieži ir pirmās darba pieredzes lauks, tāpēc konkursa mērķis ir sniegt studentiem iespēju pārbaudīt savas pārdošanas spējas un iemaņas, kas labākajiem jaunajiem pārdošanas talantiem noderēs karjeras attīstībā un darba vietas atrašanā,” aicina Aivis Brodiņš, „CV-Online Latvia” biznesa attīstības vadītājs.

Pirmajā konferences dienā iesaistīto kompāniju pārstāvji rīkos seminārus, kas balstīti uz uzņēmuma pieredzi aktīvajā pārdošanā. Otrajā dienā dalībnieki tiks iepazīstināti ar „AIESEC Latvia” un organizācijas realizēto starptautisko prakšu programmu, kā arī turpināsies konkurss. Dalībnieki, strādājot grupās, risinās vairākus uzdevumus. Žūrija vērtēs ne tikai komandas izstrādātā uzdevuma risinājumu, bet arī katra dalībnieka individuālo ieguldījumu. Tālākajā konkursa gaitā tiks izvēlēti 15 veiksmīgākie, kas turpinās cīņu.

No 17. aprīļa līdz 21. maijam konkursa finālā tiks simulētas reālas pārdošanas situācijas, kurā studentiem būs jāiepazīstina uzņēmumi ar biedrības „AIESEC Latvija” prakšu programmu. Projekta noslēgumā 25. maijā tiks apbalvoti trīs veiksmīgākie dalībnieki. Naudas balvas pirmajiem trīs uzvarētājiem nodrošīnās “CV-Online Latvia”: pirmajai vietai – 250 Ls, otrajai – 150 Ls un trešajai – 100 Ls. Visi finālisti saņems veicināšanas balvas no konkursa atbalstītājiem.

“Šis konkurss ir burvīga iespēja jauniešiem iegūt jaunas prasmes pārdošanas jomā un, protams, parādīt sevi. Esmu pārliecināta, ka talantīgākiem dalībniekiem konkurss ļaus nostiprināties darba tirgū, kas mūsdienās ir ārkārtīgi svarīgi! Novēlu katram dalībniekam cīņas gribu, veiksmi un lai izvar stiprākais!,” novēl Jekaterina Slavgorodska, „AIESEC Latvia” prezidente.

Kategorija: Bizness
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply