Pavasarī sievietes vislielāko uzmanību pievērš sejas ādas kopšanai

Kā informē Starptautiskā CIDESCO Rīgas Kosmētikas skola, šogad sievietes visbiežāk izvēlas izmantot sejas procedūras ar „Florylis” kosmētiku, savu izvēli pamatojot ar vēlēšanos pielāgoties gaišajam un svaigajam pavasarim.

Vēl tikai līdz 31.maijam jebkuram interesentam ir iespēja apmeklēt Rīgas Kosmētikas skolu, jo tur šobrīd rit studentu profesionālās kvalifikācijas prakse. Katru gadu šajā laikā Kosmētikas skolas studentes kopā ar pasniedzējām piedāvā dažādas skaistumkopšanas procedūras, no kurām vislielāko atzinību šogad guvusi sejas kopšanas procedūra ar “Florylis” kosmētiku. Tajā ietilpst gan attīrīšana, gan pīlings, gan masāža, krēmveida maska, krēms, vēl iecienītas ir arī ampulas un plastificējošās maskas, kā arī ķermeņa ietīšanas procedūru ar atzīto “GMT beauty” kosmētiku.

„Šādu iespēju piedāvājam katru gadu, jo studentēm ir sevi jāapliecina, turklāt interesentiem ir iespēja sevi uzfrišināt par daudz zemākām izmaksām, nekā tas notiek salonos, nemainot kvalitāti. Tieši tuvojoties pavasarim klientu skaits ir būtiski pieaudzis, sievietes izvēlas gan sejas ādas kopšanas procedūras, gan depilāciju, pretcelulīta masāžas un citas. Ziemas pelēkums ir jānomaina pret svaigu un koptu izskatu,” atzīst Rīgas Kosmētikas skolas direktore Nellija Janaus.

Praktikantes prot analizēt un novērtēt klienta ādas stāvokli, kas ir pamats jebkurai sejas vai ķermeņa kosmētiskās procedūras izvēlei, prot izvēlēties un pielietot kosmētikas produktus, zinās sniegt klientam padomus ādas kopšanai mājas apstākļos. Tas viss kalpo par pamatu prakses vadītāja pārraudzībā meitenēm sākt patstāvīgi strādāt ar klientiem. Kvalifikācijas prakse notiek kā skolas mācību kabinetos, tā skaistuma un veselības centros, skaistumkopšanas salonos, kabinetos , SPA un Wellnes iestādēs Rīgā un Latvijā.

Līdz pat maija beigām klienti tiek laipni gaidīti skolā J.Asara ielā 5, Rīgā, no pl. 9.00 līdz pl.21.00 Pieteikties pa tālruni 67313359 vai skolā – 128. kabinetā . Kosmētisko pakalpojumu klāstu skat. www.kosmetikasskola.lv

Kategorija: Atpūta
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply