Izsludinās konkursu uz Rīgas pilsētas arhitekta biroja vadītāja amatu

Rīgas domes Pilsētas attīstības komiteja šodien izskatīja jautājumu par atklāta konkursa izsludināšanu uz Rīgas pilsētas arhitekta biroja direktora amatu.

Rīgas arhitekta biroja vadītāja amata pretendentu vērtēšanai nolemts izveidot darba grupu, kurā būts iekļauti visi komitejas deputāti, kā arī pārstāvji no Latvijas Arhitektu savienības, Pilsētas attīstības departamenta un pilsētas būvvaldes.

Atbilstoši sagatavotajam konkursa nolikuma projektam, Rīgas pašvaldības aģentūras „Rīgas pilsētas arhitekta birojs” direktoram tiks izvirzītas šādas prasības: augstākā izglītība arhitektūrā, darba pieredze vadošā administratīvā amatā, labas zināšanas par būvniecības un plānošanas normatīvo regulējumu, nevainojama reputācija u.c. Par priekšrocībām tiks uzskatīta pieredze komunikācijā ar sabiedrību, starptautiska pieredze, pieredze iestādes vai uzņēmuma vadītāja amatā, svešvalodu zināšanas. No pretendenta tiks prasīts arī aģentūras turpmākās darbības stratēģisks skatījums turpmākiem pieciem gadiem.

„ Pēdējā laikā Rīgā pieaug aktivitāte būvniecības sektorā, un mums ir ļoti būtiski, lai pilsētas arhitekta biroja vadītājam būtu savs redzējums par Rīgas attīstību gan tuvākajos gados, gan tālākā nākotnē, lai viņam būtu profesionālas zināšanas un autoritāte sabiedrībā,” – norāda Pilsētas attīstības komitejas priekšsēdētāja p.i. Vadims Jerošenko.

Konkurss tiks izziņots Rīgas pašvaldības mājas lapā www.riga.lv un presē.

Kategorija: Būvniecība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply