„Scania Latvia” tirgū laiž apvidus kravas automašīnu „off road”

Viens no vadošajiem uzņēmumiem kravas automašīnu tirgū „Scania Latvia” tirgū laidis visurgājēju jeb apvidus kravas automašīnu „off road”, kas ir pēdējo gadu laikā viena no būtiskākajām inovācijām produktu izstrādes politikā.

Jaunās kravas apvidus automašīnas ir speciāli pielāgotas darbam bezceļa apstākļos un nestandarta ekspluatācijas situācijās, tostarp jaunais „off road” modelis aprīkots ar 25o uzbraukšanas leņķi.

Jaunais „Scania Latvia” modelis ir aprīkots ar vienlaidu tērauda priekšējo buferi un jaunu, paaugstinātu šasiju ar pneimatisko piekari, kā arī Opticruise ar jauno bezceļu režīmu. „Off road” modeļa frontālais stils izstrādāts, lai tas pēc iespējas aizsargātu trauslākās sastāvdaļas, tādējādi līdz minimumam samazinot remonta izmaksas un biznesa dīkstāves risku.

Aigars Pušinskis, „Scania Latvia” vadītājs: „Scania īstenotā produktu izstrādes un uzlabošanas politika paredz stratēģisku piedāvājumu atbilstoši tirgus pieprasījumam, un jaunajam „off road” modelim prognozējamas labas noieta perspektīvas globālā mērogā. Paredzam, ka Latvijā pieprasījumu par jauno modeli sekmēs aktivitāte celtniecības un ceļu būves nozarēs.”

A. Pušinksis norāda, ka jaunās Scania apvidus kravas automašīnas ir vienas no visizturīgākajām, kādas kompānija līdz šim ražojusi.

Video ar jauno Scania apvidus kravas automašīnu iespējams aplūkot: http://www4.scania.com/en/off-road/start/

„Off road” tehniskā specifikācija

• Jauns priekšpuses dizains;
• Vienlaidu tērauda buferis, kas var izturēt smagus pārbaudījumus bez deformācijas un maksimāli pasargāt autovadītāja kabīni no triecieniem;
• 25˚ uzbraukšanas leņķis;
• 35 tonnu cilpa vilkšanai, kas ļauj izvilkt iestigušu automašīnu, neizkraujot kravu;
• „Off – road” automašīnas aprīkotas ar tādām tehnoloģijām un funkcijām, piemēram, „Scania” Opticruise ar bezceļa režīmu, jauno vilces kontroles funkciju un – „Scania” Retarder, uzlabojot efektivitāti mazā ātrumā;
• Augstu novietots gaisa tvērējs, kas ir ideāli piemērots darbam smagos, putekļainos apstākļos

Kategorija: Transports
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply