DNB banka refinansējusi un izsniegusi jaunus kredītus AS „Jaunpils pienotava” investīciju projektu īstenošanai

DNB banka ir izsniegusi akciju sabiedrībai „Jaunpils pienotava” ilgtermiņa kredītu 680 000 latu apmērā, kā arī piešķīrusi kredītlīniju 175 000 latu apmērā apgrozāmo līdzekļu finansēšanai. Piešķirtais finansējums paredzēts uzņēmuma ražošanas paplašināšanai – produktu klāsta un ražošanas jaudas palielināšanai. DNB banka refinansējusi arī trīs AS „Jaunpils pienotava” līdzšinējos kredītus vairāk nekā trīs miljonu latu apmērā.

Refinansētos AS „Jaunpils pienotava” kredītus DNB banka pārņēmusi no Latvijas Hipotēku un zemes bankas. Patlaban refinansēto kredītu daļas izsniegšana 3,3 miljonu latu apmērā turpinās, un šie finanšu līdzekļi paredzēti uzņēmuma investīciju projektu īstenošanai.

AS „Jaunpils pienotava” ražo augstas kvalitātes piena produktus. Uzņēmuma galvenās priekšrocības salīdzinājumā ar citiem piena pārstrādes uzņēmumiem ir orientācija uz eksporta tirgiem, kā arī augstas kvalitātes piena piegāde, ko nodrošina lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība „Piena ceļš”.

„AS „Jaunpils pienotava” nepārtraukti domā par uzņēmuma izaugsmi un produktu klāsta paplašināšanu, investējot uzņēmuma attīstības projektos, kuri saņem arī Eiropas Savienības līdzfinansējumu. Tieši šīs uzņēmuma ilgtspējas iestrādnes un darbība eksporta tirgos ir ļāvusi tam vairāku desmit gadu garumā ieņemt stabilas pozīcijas nozarē. DNB banka atbalsta ražošanas uzņēmumu attīstību, un sadarbībā ar AS „Jaunpils piens” saskata tālejošas perspektīvas,” norāda DNB bankas Uzņēmumu apkalpošanas pārvaldes vadītāja vietnieks Jānis Gaibišelis.

Uzņēmuma ražotne pilnībā atbilst Eiropas Savienības un ārpus tās esošo valstu prasībām, kas ļauj produktus realizēt ne tikai Latvijā, bet arī aiz tās robežām – Krievijā, Lietuvā, Vācijā, Izraēlā, ASV un Lielbritānijā.

„Esam gandarīti par veiksmīgo sadarbību ar DNB banku. Piešķirtie finanšu līdzekļi ļaus sekmīgi turpināt piena ražošanas attīstības plānus un dubultot produktu ražošanas jaudu,” saka Jānis Ruskis, AS „Jaunpils pienotava” valdes priekšsēdētājs.

Jaunpilī piens tiek pārstrādāts jau kopš 1912.gada.

Kategorija: Bizness
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply