„Maxima” arī šovasar nodrošinās darbu trim simtiem jauniešu

Tāpat kā pērn arī šovasar veikalu tīkls „Maxima” nodrošinās darbu trim simtiem jauniešu, kuri sasnieguši 16 gadu vecumu un ieguvuši vismaz pamatizglītību. Jaunieši darba gaitas varēs uzsākt pēc mācību gada beigām un strādāt no 1.jūnija līdz pat 31.augustam, saņemot tādu pašu atalgojumu kā pastāvīgie „Maxima” darbinieki.

„Vēlamies sniegt jauniešiem iespēju vasarā lietderīgi pavadīt laiku un pašiem nopelnīt naudu saviem ikdienas tēriņiem. Esam gandarīti, ka ik gadu tiek izrādīta liela interese par vasaras darbu mūsu veikalos. „Maxima” jauniešiem no 16 gadu vecuma piedāvās iespēju uz vasaras periodu kļūt par jaunākajiem pārdevēja palīgiem, savukārt tiem, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu, būs iespēja izmēģināt savus spēkus zāles darbinieku un kasieru amatos,” stāsta „Maxima Latvija” preses sekretārs Ivars Andiņš.

Pieteikties darbam „Maxima” veikalos iespējams, aizpildot pieteikuma formu „Maxima” mājas lapā www.maxima.lv, sadaļā „Darbs MAXIMA“.

Lai motivētu bērnus un jauniešus attīstīt savas iemaņas un zināšanas, arī šogad līdzīgi kā pērn veikalu tīkls „Maxima” īsteno stipendiju konkursu „Latvijas izcilnieki”. Konkursa ietvaros ikviens 4.-11.klases skolēns, kurš guvis būtiskus sasniegumus eksaktajās zinātnēs, humanitārajās zinātnēs, mākslas, kultūras un mūzikas, sporta un veselības jomā vai sabiedriskajās aktivitātēs, var pieteikties „Maxima” stipendijām, kuru kopējais fonds šogad sasniedz teju 16 000 latu.

Kategorija: Tirdzniecība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply