„Tīrības dienu” laikā tiek sakopts Doles salas dambis

Turpinoties akcijai „Tīrības dienas” un Latvija sakopšanas darbiem, Komercizglītības centra kolektīvs pārcelto darba dienu nolēma izmantot lietderīgāk, kā skaitīt stundas līdz tās beigām, dodoties ar ģimenēm sakopt nelielu meža teritoriju Ķekavas pagastā pie Doles salas dambja.

„Ir cilvēki, kas uzskata, ja es nemēsloju, kādēļ man jāvāc aiz citiem. Bet tas taču ir tik jauki, aizbraukt kādā mežmaliņā, ūdenstilpnes krastā vai pļaviņā, bet tur viss ir tīrs. Un, ja katrs par to aizdomāsies pavasarī, vasarā mēs visi varēsim baudīt jaukas un siltas emocijas tīrā apkārtnē,” atzīst Komercizglītības centra valdes locekle Svetlana Sukovska.

Akcijas „Tīrības dienas” galvenais mērķis ir saliedēt Latvijas iedzīvotājus, iemācīt rūpēties un mīlēt vidi, kas ir mums apkārt un būt zemes patriotiem – nemēslot, sakopt un aizrādīt tiem, kas to neievēro.

„Mēs paši veidojam vidi mums apkārt, tāpēc ir svarīgi apzināties, ka viens nomests izsmēķis, papīrs vai pudele ir iespējamais drauds apkārtējai sabiedrībai – dzīvniekiem un mūsu pašu labsajūtai. Ir taču patīkami skatīties uz tīrām ielām, izvest bērnus sakoptā pagalmā un vasaru baudīt saulainā un kārtīgā pludmalē. Mūsu galvenais uzdevums ir mīlēt Latviju un no šīs mīlestības arī rūpes būs lielākas,” stāsta “Tīrības dienas” organizatore Linda Osīte.

Akcija „Tīrības dienas” norisināsies līdz pat maija beigām, kuru laikā iedzīvotāji, biznesa un valsts institūcijas tiek aicināti sakopt un satīrīt ikvienu valsts stūrīti, sākot no savām mājām, uzņēmumiem un pagalmiem, beidzot ar parkiem, pļavām un mežiem.

Ja saredzat savas iespējas atbalstīt Latvijas sakopšanu, esat aicināti sazināties ar “Tīrības dienu” biroju: piedalies@tiribasdienas.lv, tālrunis 26831571.

Akciju „Tīrības dienas” atbalsta “Ātrais SMS kredīts” un „Vidzemes maiznīca”.

Kategorija: Sabiedrība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply