„Ghetto Games” sezona tiks atklāta ar zibakciju

13.maijā Grīziņkalnā, populārākās ielu sporta veidu un kultūras kustības “Ghetto Games” sezonas atklāšanā pl.16.00 kopā ar Latvijas ielu vingrošanas sporta biedrību un biedrību „World Street Workout Federation” pasākuma apmeklētāji tiks aicināti pievienoties zibakcijā jeb “flashmob”, visiem vienlaicīgi izpildot atspiešanās balstā guļus no zemes.

Šīs zibakcijas ideja ir masveidīga jauniešu apvienošanās sportiskā aktivitātē, lai pulcētu latviski un krieviski runājošos jauniešus kopīgai akcijai, tādejādi vēstot „Ghetto Games” vīziju – esot vienoti un nešķirojot nacionālitāti, reliģiju vai ādas krāsu, mēs varam izdarīt daudz vairāk.

„Ghetto Games” sezonas atklāšanas pirmās sacensības sāksies ap pl.11.30 ar skeitparka sporta veidiem – skeitborda, BMX un inline skrituļslidošanas park disciplīnās. Pl.12.00 tiks dots starts arī pirmajiem „Ghetto Basket” turnīriem, kas šogad norisināsies septiņās vecuma grupās. Savukārt pl.13.00 notiks pirmās šīs vasaras „Ghetto Dance” sacensības pēc kurām, ap pl.18.30, ikvienam interesentam būs iespēja piedalīties meistarklasēs pie labākajiem streetdance dejotājiem no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Bet jau 16. maijā pirmos mačus aizvadīs ielu futbolisti.

Sākot ar 13.maiju “Ghetto Games” sacensības regulāri notiks tieši Rīgā, Grīziņkalna skeitparkā, kad trešdienās tiks spēlēts ielu futbols, bet ceturtdienās norisināsies tradicionālās ielu basketbola sacensības līdz pat augusta beigām.

Pateicoties lielajai atsaucībai no dalībnieku puses, sadarbībā ar Ventspils, Daugavpils, Jēkabpils, Bauskas un Valmieras pašvaldībām tiks organizēti īpaši bezmaksas autobusi „Ghetto Games” dalībniekiem no šīm pilsētām uz šā gada „Ghetto Games” sezonas lielākajiem pasākumiem: 13.maijā Rīgā, 2.jūnijā Jēkabpilī, 9.jūnijā Daugavpilī un no 29.jūnija – 1.jūlijam Ventspilī.

“Ghetto Basket” tradicionāli viesosies daudzās vietās ārpus galvaspilsētas, kļūstot par pilsētas svētku sastāvdaļu Siguldā, Salaspilī, Brocēnos, Saulkrastos un Alūksnē, kā arī Valmierā, Ķekavā, Dobelē, Limbažos, Ventspilī un Jūrmalā. Arī šogad „Ghetto Basket” sezonas labākajām komandām būs iespēja cīnīties par iespēju pārstāvēt Latviju Vācijas un Krievijas ielu basketbola turnīros. Savukārt sezonas čempionkomandai Andris Biedriņš dāvās braucienu uz NBA spēli Ņujorkā.

Arī šogad interesentiem būs iespēja apgūt streetdance deju prasmes bez maksas nodarbībās kopā ar deju grupu „PRO-X”. Visa gada garumā pirmdienās, trešdienās un ceturtdienās Grīziņkalnā sadarbībā ar Latvijas ielu vingrošanas sporta biedrību tiek organizēti bezmaksas ielu vingrošanas treniņi.

Kategorija: Sports
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply