SEB banka atver filiāles tirdzniecības centros „Alfa” un „Origo”

Turpinot klientu apkalpošanas vietu attīstību, pirmdien, 16. aprīlī tirdzniecības centru „Alfa” un „Origo” apmeklētājiem savas durvis vaļā ver SEB bankas filiāles, kurās klienti varēs saņemt SEB bankas piedāvātos pakalpojumus gan darba dienās, gan arī brīvdienās.

SEB bankas filiāļu tīkla vadītājs Viktors Toropovs: „Regulāri sekojot līdzi izcila servisa vajadzībām, klienti mums ir norādījuši, ka labprāt redzētu SEB bankas filiāles arī tirdzniecības centros un saņemtu finanšu pakalpojumus pēc ierastā darba laika baigām, kas ir plkst. 17.00. Tieši tāpēc šogad, plānojot klientu apkalpošanas vietu attīstību, mēs izskatījām iespējas pārcelt atsevišķas filiāles uz jaunām telpām, kas klientiem sniedz papildu priekšrocības gan pakalpojuma klāsta, gan pieejamības ziņā. Ja līdz šim tirdzniecības centros „Alfa” un „Origo” SEB banka piedāvāja klientiem iespēju izmantot naudas iemaksas/izmaksas bankomātu un SEB Ibankas sniegtās iespējas, tad līdz ar filiāles atvēršanu, klientiem būs pieejams visplašākais SEB bankas pakalpojumu klāsts. Pats svarīgākais jaunās filiāles būs atvērtas arī pēc plkst. 17.00, līdz ar to klienti varēs saņemt bankas pakalpojumus arī darba dienu vakaros un brīvdienās.”

Līdz ar jauno filiāļu atvēršanu, SEB bankas esošajiem un jaunajiem klientiem mēnesi tiek nodrošināta iespēja noformēt Starta komplektu un pirmo gadu lietot to bez maksas. Tikai SEB bankas filiālēs „Alfa” un „Origo” VISA norēķinu vai VISA kredītkarti klienti varēs noformēt atbilstoši savai stila izvēlei bez dizaina maksas un, visbeidzot, jebkura kredītkarte klientiem tiks noformēta bez izsniegšanas maksas.

Tirdzniecības centrā „Origo”, Stacijas laukumā 2, SEB bankas filiāle atradīsies „Origo” A ēkā, 1.stāvā iepretim eskalatoram blakus veikalam „Bite” un gaidīs klientus darba dienās no plkst. 9.00 līdz 21.00, sestdienās no plkst. 10.00 līdz 20.00, savukārt svētdienās no plkst. 10.00 līdz 19.00.

Savukārt tirdzniecības parkā „Alfa”, Brīvības gatvē 372, SEB bankas filiāle atradīsies 1.stāvā pie eskalatora pretim veikalam cenuklubs.lv. Filiāle būs atvērta darba dienās no plkst. 10.00 līdz 21.00, sestdienās no plkst. 10.00 līdz 20.00, bet svētdienās no plkst. 10.00 līdz 19.00.

Kategorija: Finanses
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply