„Transact Pro” regbisti dodas uz „A” klases Eiropas profesionālajiem turnīriem

„Transact Pro” regbija komanda 2012/2013 sezonas sākumā koncentrēsies uz „A” klases Eiropas profesionālajiem turnīriem, profesionālos sniegumus demonstrējot Eiropas sacensībās.

Lēmumu par savas komandas izveidi „Rugby7” „Transact Pro” pieņēma pirms diviem gadiem, kad tika izvirzīti augsti uzdevumi – iegūt zelta medaļu gan Latvijas čempionātā, gan Valsts kausā. „Transact Pro” regbistu komanda veiksmīgi izpildīja abus šos uzdevumus.

Paralēli komanda piedalījās arī citās nopietnās sacensībās, piemēram, Amsterdamā „Heineken Cup” un „Bury7”. Tās ir sacensības, kurās parasti tiek arī atlasīti spēlētāji Anglijas komandas izlasei. Komanda piedalījās arī lielā starptautiskā turnīrā Spānijā, Benidormā, kur „Transact Pro” komanda uzrādīja vērā ņemamus rezultātus un ieguva labas atsauksmes arī no speciālistiem. „Transact Pro” komandas treneris Uldis Bautris apliecina, ka piedalīšanās tieši šādos turnīros veic lielu ieguldījumu eiropeiska līmeņa komandas izveidei.

U. Bautris, kura darbs „Transact Pro” komandā tika augstu novērtēts, galvenā komandas trenera amatu saglabās. Viņš arī nodarbosies ar komandas komplektāciju. „Tuvāko četru gadu uzdevums ir tikt un nostiprināt komandas pozīcijas desmit stiprāko komandu vidū Eiropas sacensībās. Komandas izveides bāze, kā iepriekš, būs regbija klubs „Miesnieki”. Šīs komandas spēlētāji sastāda valsts izlases mugurkaulu „Rugby 7”. Jāmin arī, ka komandai pievienosies ārzemju profesionāļi un mūsu leģionāri,” skaidro U. Bautris.

Pirms pamest Latvijas turnīrus, komanda „ Transact Pro” izsaka pateicību par sadarbību tādām komandām kā „LLU” un „Baldone”, kā arī visām pārējām komandām par veselīgo konkurenci!

Kategorija: Sports
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply