„SPI Distribution (Latvia)” kļuvis par korporācijas „PepsiCo” dzērienu izplatītāju HoReCa tīklā

Turpinot darbu ar pasaulē plaši pazīstamiem zīmoliem, Latvijas vadošais alkoholisko dzērienu izplatītājs „SPI Distribution (Latvia)” parakstījis līgumu ar ietekmīgo korporāciju „PepsiCo”. Līgums paredz, ka no 2012. gada 2. aprīļa „SPI Distribution (Latvia)” kļūst par „PepsiCo” populāro dzērienu „Pepsi”, „7UP”, „Mirinda” un „Lipton Ice Tea” oficiālo izplatītāju HoReCa tirdzniecības vietās.

Uzsākot sadarbību ar „PepsiCo”, „SPI Distribution (Latvia)” tiks paplašināts tieši bezalkoholisko dzērienu segments, piedāvājot „PepsiCo” dzērienus viesnīcām, bāriem, restorāniem un kafejnīcām visā Latvijā.

„„PepsiCo” ir viena no pasaules lielākajām plaša patēriņa preču ražošanas kompānijām, tādēļ esam gandarīti, ka tieši mūsu uzņēmuma spēcīgajai un pieredzes bagātajai komandai būs iespēja strādāt ar šo lielo korporāciju. Mēs piedāvājam klientiem dažādus dzērienus, kuri ir līderi savās kategorijās, tādēļ mūsu mērķis ir palielināt arī „PepsiCo” dzērienu tirgus daļu HoReCa tirdzniecības vietās un stiprināt to pozīcijas,” saka „SPI Distribution (Latvia)” izpilddirektors Valts Ermansons.

„PepsiCo” korporācija ir pārstāvēta 200 valstīs ar vairāk nekā 700 ražotnēm. Pēc neto apgrozījuma ASV dolāros „PepsiCo” ir viena no pasaules TOP 5 kompānijām kopā ar „Nestle”, „Kraft”, „Coca-Cola” un „Unilever”. Plašajā „PepsiCo” sortimentā ir arī 22 spēcīgi zīmoli, kuru gada globālais apgrozījums pārsniedz 1 miljardu ASV dolāru, tostarp Latvijā pieejamie „Pepsi Cola”, „7UP”, „Lipton Tea”, „Mirinda” un „Pepsi Max”. Bez dzērieniem „PepsiCo” ražo arī sāļās uzkodas, no kurām populārākās ir čipsi „Lay’s” un „Cheetos”.

Kategorija: Pārtika
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply