Internetveikala „220.lv“ jaunās platformas izveidē ieguldītas vērienīgas investīcijas

Ieguldot vairāk nekā 100 tūkstošus latu interneta veikala „220.lv” attīstībā, tā īpašnieki – interneta tirdzniecības līderi Baltijā SIA „Pigu”, uzlabojuši un modernizējuši vienu no Latvijas lielākajiem interneta veikaliem.

Galvenā uzmanība tikusi pievērsta interneta veikala darbības pilnveidei, datu drošības uzlabošanai un apkalpošanas kvalitātei, lai padarītu to pēc iespējas draudzīgāku pircējiem. Izmaiņas piedzīvojis arī preču sortiments, kas papildinājies ar sporta preču, parfimērijas, mēbeļu un interjera sadaļām, kā arī ar autoprecēm un precēm bērniem.

Veicot pirmo interneta veikala „220.lv“ pilnveides procesu, ieviesta arī pasūtījumu pārvaldes sistēma, kas, izmantojot SMS ziņas un e-pasta vēstules, informēs klientus par pasūtījuma izpildi, piegādes laiku un iespējām saņemt pirkumu klientu apkalpošanas centrā Rīgā.

Kā informē interneta veikala 220.lv īpašnieki SIA „Pigu”, optimizējot loģistikas izdevumus, pircējiem tagad tiek piedāvātas arī vienas no zemākajām cenām preču piegādei mājās.

SIA “Pigu“ valdes priekšsēdētājs Daiņus Ļuļis informē, ka šī ir tikai pirmā daļa no kopā paredzētajām investīcijām:
„Vēlamies kļūt par līderi Latvijas un Lietuvas valstu tirgū, tāpēc arī turpmāk dalīsimies savā pieredzē un pilnveidosim interneta veikala dizainu, preču pasūtīšanas platformu un klientu apkalpošanas procesu, lai tas būtu pēc iespējas ērtāks un pircējiem pieejamāks. Palielināsim arī preču sortimentu. Elektroniskajā tirdzniecībā abās valstīs šogad plānojam investēt vairāk nekā 400 tūkstošus latu.“

Interneta veikalam www.220.lv izveidots arī profesionāls Zvanu centrs, kas palīdzēs pircējiem pasūtīt preces internetā, sniegs noderīgu informāciju par precēm, to pasūtīšanas procesu, piegādes nosacījumiem, maksājumiem un atbildēs uz pircējiem aktuāliem jautājumiem.

Veikali „220.lv” Latvijā un „Pigu.lt“ Lietuvā kopā veido lielāko elektroniskās tirdzniecības aliansi Baltijas valstīs, un tās apgrozījums pagājušajā gadā palielinājās līdz 11,5 milj. latu. Šogad abu interneta veikalu kopējais apgrozījums tiek prognozēts 16 miljonu latu robežās.

Priekšrocība izvēlēties un salīdzināt preces neizejot no mājām vai darba vietas, zemas cenas kvalitatīvām precēm, dažāda veida maksājumi par precēm (no skaidras naudas līdz bankas pārskaitījumam) mudina vairāk nekā 192 tūkstošus cilvēku iepirkties SIA „Pigu” pārvaldītajos interneta veikalos „220.lv“ un „Pigu.lt“.

Saskaņā ar tirgus izpētes grupas „TNS” datiem Latvijā internetā iepērkas 30%, bet Lietuvā – 20% iedzīvotāju.

Kategorija: Tirdzniecība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply