87% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju uzskata, ka valsts institūcijām nebūtu jāatļauj biedrības „MMM 2011 KLUBS” dibināšana Latvijā

Finanšu piramīdu kompānija „MMM” nolēmusi popularizēt savu darbību Latvijā un dibināt biedrību „MMM 2011 KLUBS”. Kompānija „MMM” savu darbību balsta uz finanšu piramīdas principiem, solot dalībniekiem procentuāli augstus ieguvumus no ieguldītajiem līdzekļiem. Kompānija tiek saistīta ar finanšu krāpniecību, un tās bijušais vadītājs Sergejs Mavrodi ir tiesāts par finanšu mahinācijām. Absolūtais vairākums (87%) Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem uzskata, ka Latvijas valsts institūcijām nebūtu jāatļauj biedrības „MMM 2011 KLUBS” dibināšana Latvijā (17% – drīzāk nebūtu jāatļauj; 70% – noteikti nebūtu jāatļauj biedrības dibināšana Latvijā). To atklāj tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūras TNS Latvia sadarbībā ar telekompāniju LNT, raidījumu 900 sekundes, martā veiktais pētījums.

Savukārt, 7% Latvijas valsts ekonomiski aktīvo iedzīvotāju uzskata, ka valsts institūcijām būtu jāatļauj šīs biedrības dibināšana Latvijā (4% – drīzāk jāatļauj; 3% – noteikti jāatļauj).

6% aptaujāto nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Kategorija: Sabiedrība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply