Ceļošana kopā ar bērniem – ko piedāvā lielākās auto nomas

Tūrisma sezona jau ir gandrīz sākusies, plaši tiek reklamēti dažādi tūrisma objekti un galamērķi visā Latvijā, aicinot ne tikai pašmāju ceļotājus, bet arī ārvalstu viesus. Tūrisma objektu piedāvājums Latvijā ir ļoti plašs, un liela daļa no objektiem ir saistoši arī ģimenēm ar bērniem, taču, tā kā lielāko daļu tūrisma apskates objektu nevar sasniegt ar sabiedrisko transportu, kas arī nav ērtākais ceļošanas veids, īpaši, ja ģimenē ir vairāki mazi bērni, Volkswagen komerctransports ir izpētījis un apkopojis Latvijas lielāko auto nomu piedāvājumu.

Auto nomu piedāvājums ļauj secināt, ka automašīnu izvēles ziņā tiek domāts arī par ģimenēm ar bērniem. Ja Latvijā viesojas ģimene ar trīs bērniem, lielākoties visās auto nomās tā atradīs sev piemērotu auto, jo piedāvājumos ir dažādi ģimenes auto modeļi. 60% autonomu piedāvā arī minibusiņus, attiecīgi ceļošanas iespējas paveras arī lielākām ģimenēm.

Pilnīgi visas auto nomas piedāvā arī bērnu sēdeklīšus, tiesa – par papildus samaksu, kas katrā nomā atšķiras no 3 eiro/diennaktī līdz pat 19 eiro par visu nomas laiku. Tas var nebūt izdevīgi tiem, kas auto vēlas tikai uz pāris dienām.

Drošība ir būtisks nosacījums ikvienā ceļojumā, īpaši jau ceļojot kopā ar savām atvasēm. Aptuveni 70% auto nomu piedāvā gan OCTA, gan KASKO, kas jau ir iekļauti cenā. 10% gadījumu KASKO tiek piedāvāts par papildus maksu, bet 20% gadījumu auto nomas piedāvā tikai OCTA, kas jau ir iekļauts nomas cenā.

Dodoties izbraucienā, ikviens vēlas redzēt pēc iespējas vairāk, tāpēc būtisks ir arī nomas atļautais nobraukums – tas svārstās no 100 km diennaktī līdz pat neierobežotam nobraukumam, atkarībā no katra uzņēmuma politikas.

Aptuveni ceturtā daļa auto nomu pastiprināti ir padomājušas par klientu ērtībām, piedāvājot gan jumta transporta kastes, gan ledusskapjus u.c. papildus aprīkojumu, lai braucienu padarītu patīkamāku.

“Kā četru bērnu tēvs varu ar pārliecību teikt, ka bērni aug, turklāt ļoti ātri, un kopīga ceļošana ir viens no priekiem, ko iesaku izbaudīt katrai ģimenei, neatkarīgi no tā, cik tuvi vai tāli ceļojumi, taču ir viens bet. Ne visās auto nomās ģimene ar trīs un vairāk bērniem atradīs piemērotāko auto, tāpēc ir liels prieks par Latvijas auto nomu piedāvājumu, kas liecina, ka esam ārvalstu viesiem draudzīgi. Dodoties ceļojumā ar lielākiem un mazākiem bērniem, svarīga ir gan auto ietilpība, gan bērnu labsajūta. Mūsu ģimenei patīk ceļot ar auto, un es esmu absolūts minibusiņu fans – tie sniedz iespēju piektdienas vakarā aizbraukt uz skaisto Kurzemes piekrasti un jūras krastā ar visu ģimeni un diviem suņiem sagaidīt fantastisku saulrietu, pēc tam bērnus izguldīt busiņa pilna izmēra izvelkamajā gultā, kamēr pieaugušie pārlaiž romantisku nakti teltī, tāpēc cerams, ka Latvijas auto nomu piedāvājumā to kļūs aizvien vairāk,” stāsta Volkswagen komerctransporta zīmola vadītājs Baltijas valstīs Māris Zoltners.

Kopumā, izvērtējot lielāko auto nomu piedāvājumu Latvijā, var secināt, ka gan pašmāju ceļotājiem, gan ārvalstu viesiem ir, no kā izvēlēties, jo piedāvājums orientēts gan uz dažāda biezuma maciņiem, gan dažādām ceļotāju grupām – sākot no pāriem, beidzot ar lielām ģimenēm vai draugu grupām.

Kategorija: Atpūta
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply