Street Food festivāls Kalnciema kvartālā 16.maijā

16.maijā plkst. 18.00-23.00 Kalnciema kvartālā notiks trešais šīs sezonas Street Food pasākums, pulcējot labākos Rīgas restorānus un garšu entuziastus, kas sniegs ieskatu ēdienu pasaulē, lutinot ar šefpavāru meistardarbiem, kas tiek pagatavoti uz vietas – acu priekšā.

Šajā Street Food pasākumā tiks dota iespēja nobaudīt dažādus ēdienus, apmierinot ikkatra gaumi – sākot ar gaļas un burgeru piedāvājumu, līdz pat dārzeņiem un vegāniskajiem ēdieniem, kā arī saldo uzkodu pārsteigumiem. Restorāns Akhtamar piedāvās uz oglēm pagatavotus ēdienus no armēņu virtuves. Kārumniekus priecēs burbuļvafeles Tatti, pārsteidzot ar bagāto vafeļu pildījumu, ietērpjot to svaigu ogu un augļu dekoros. Savukārt veselīgāka dzīves veida piekritējus lutinās veģetārās virtuves jaunums Street Food festivālā Nata cafe, piedāvājot lēcu burgerus. Kā arī nobaudīt būs iespēja citos pasākumos jau iepazītās krāsnī ceptās, bagātīgās Žentiņu picas un vēl, un vēl.

Par jaunāko pasākuma apmeklētāju izklaidi rūpēsies Royal Games GL, piedāvājot mozaīku spēles no dabīga un izturīga materiāla – koka – kas krāsots ar ES noteikto standartu krāsām, padarot tos īpaši draudzīgus mazuļiem. Spēles ar mozaīkām palīdz bērnam attīstīt prātu un loģisko domāšanu, kā arī nodrošina jauki pavadītu laiku ģimenes lokā, jo šīs spēles ir interesantas kā maziem, tā lieliem.

Par īpašu muzikālo atmosfēru Street Food festivālā rūpēsies dj Krii, kurš ir pazīstams LV hip hop aprindās un sadarbojas ar tādiem māksliniekiem kā Gacho (Mesa), Ozols, Gustavo (Arstarulsmirus).

Šogad Kalnciema kvartāla Street Food festivālā ir izceltas vairākas ēdienu tēmas – dažādu pasaules tautu virtuves un ietekmes, sezonālie produkti, eksotiskas garšvielas, veselīgs dzīvesveids un pat modīgas galējības ēdienkartē. Katru trešdienu Kalnciema kvartāla atjaunoto koka māju pagalmā gardēžiem ir iespēja atklāt ēdienus, ko ikdienā restorānu piedāvājumos nevar ne redzēt, ne nogaršot.

Pirmais šī gada Kalnciema kvartāla Street Food festivāls notika 2. maijā un pulcēja 20 restorānus un ~2000 gardēžus, kuri bija ieradušies no dažādām pasaules valstīm . Tikai Street Food festivālā var vienlaicīgi iepazīt jaunas ēdienu kultūras un baudīt uz vietas gatavotus ēdienus no vairākiem restorāniem, pie tam par zemākām cenām, nekā restorānos uz vietas. Savukārt restorāniem tā ir lieliska iespēja sevi izaicināt, apgūt jaunas prasmes, iegūt jaunus kontaktus un klientus, kā arī sekot aktualitātēm. Tā dēvētais ielu ēdiens ir pasaulē plaši pazīstams un gardēžu iecienīts.

Pasākums ir bez ieejas maksas.

Apmeklēt pasākumu esat aicināti arī ar suņiem.

Pasākumu norises vieta un laiks – Rīga, Kalnciema iela 35, trešdienās no plkst. 18.00.

Sekojiet aktuālajai informācijai:

www.facebook.com/kalnciemaiela

www.instagram.com/kalnciemaiela

www.twitter.com/kalnciemaiela

www.kalnciemaiela.lv

t.20331978

Kategorija: Atpūta
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply