Latvijas Universitātes un LETA konferencē vidzemnieki varēs uzzināt, kā sasniegt savas dzīves mērķus un gūt panākumus

Kā piecelties no dīvāna un beidzot sākt īstenot savus mērķus un sapņus – iedvesmu aktīvajiem vidzemniekiem konferencē “Uzņēmība. Zināšanas. Panākumi.” 26. aprīlī Vidzemes koncertzālē “Cēsis” sniegs sabiedrībā atzīti eksperti un dažādās jomās panākumus guvuši cilvēki. Konferenci uz savas simtgades sliekšņa organizē Latvijas Universitāte (LU) un informācijas aģentūra LETA.

LU mācībspēki, studenti un eksperti konferencē dalīsies ar iedvesmojošiem pieredzes stāstiem, iepazīstinās ar noderīgiem pētījumiem un mudinās saskatīt tās izdevības, ko dzīve piedāvā. LU un LETA vēlas kopīgi diskutēt par procesiem, kas ietekmē nākotni, rosināt idejas pilsoniskai aktivitātei, uzņēmējdarbības uzsākšanai un reģionu uzplaukumam.

“Līdz ar LU ienākšanu reģionos, Universitāte ir tiešām kļuvusi par Latvijas augstskolu, tāpēc ar mūsu labākajiem pasniedzējiem sākam iepazīstināt arī citas Latvijas pilsētas. Mūsu mērķis, lai pētnieciskais potenciāls būtu ne tikai Rīgā, bet arī visā Latvijā, un šādas konferences ir viens no instrumentiem, kā panākt zināšanu un pētnieku atklājumu tiešu nodošanu Latvijas auditorijai, jo saruna aci pret aci, kad ir iespējas uzreiz uzdot jautājumus, ir daudz auglīgāka nekā atreferējums medijos vai sociālajos tīklos,” uzskata LU rektors profesors Indriķis Muižnieks.

Konferencē varēs uzzināt, kā izmantot lielu datu plūsmu sava biznesa veidošanā, kā gūt panākumus uzņēmējdarbībā jau studiju gados, kā jauniešiem interesanti pavadīt vasaru Amerikā, apvienojot darbu ar atpūtu, kā arī, ko Antarktīdā piedzīvoja LU zinātniskās ekspedīcijas dalībnieki, kuri tikko atgriezušies mājās.

Par šīm un citām tēmām Vidzemes koncertzālē “Cēsis” stāstīs sabiedrībā atzīti eksperti – politologs, LU asoc. prof. Ivars Ijabs, LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes dekāns Gundars Bērziņš, aktieris un uzņēmējs Juris Žagars, LETA vadītājs Juris Mendziņš, ārsts, LU Stratēģijas padomes priekšsēdētājs Andrejs Ērglis, LU rektors Indriķis Muižnieks u.c.

LU un nacionālā informācijas aģentūra LETA nākamajā gadā svinēs 100 gadu jubileju. Šogad tāda ir Latvijas valstij. Atzīmējot Latvijas un sagaidot savu simtgadi, LU un LETA sāk reģionālo konferenču ciklu, kurā akadēmiskās, uzņēmējdarbības un sabiedriskās vides pārstāvji rosinās diskusijas par to, kas tieši Latvijas iedzīvotājiem ir jādara, lai pēc simts gadiem Latvija būtu nevis mazapdzīvota Eiropas nomale, bet gan varenākā un panākumiem bagātākā valsts reģionā.

Konferenci “Uzņēmība. Zināšanas. Panākumi.” vadīs žurnālists Arnis Krauze. Konference Cēsīs ir pirmā LU 100. jubilejas konferenču ciklā, kas notiks visos Latvijas reģionos 2018. un 2019. gadā.

Piedalīšanās konferencē ir bez maksas. Konferences klausītāju reģistrācija līdz 24. aprīlim.

Ar konferences programmu var iepazīties LU mājaslapā.

Par Latvijas Universitāti

Latvijas Universitātes vairāk nekā 130 īstenotās studiju programmas ir akreditētas. Tās 13 fakultātēs, 19 institūtos, divās koledžās un astoņās filiālēs reģionos strādā mūsu valsts vadošie speciālisti dabas, humanitārajās un sociālajās zinātnēs. Universitātes darbības mērķis ir kļūt par starptautiski atzītu Eiropas un pasaules nozīmes zinātnes universitāti, dodot ieguldījumu Latvijas tautsaimniecībā un sabiedrības ilgtspējīgā attīstībā.

Kategorija: Sabiedrība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply