Global Finance atzīst SEB banku par labāko banku Latvijā 2018. gadā

Starptautiskais finanšu izdevums Global Finance ir nosaucis labākās bankas Eiropā un citos pasaules reģionos. SEB banka 2018. gadā ir atzīta par labāko banku Latvijā un Lietuvā.

Ieva Tetere, SEB bankas vadītāja: “Esam gandarīti par Global Finance ekspertu augsto novērtējumu, kas mūs motivē turpināt saglabāt sasniegto klientu uzticību un strādāt, lai palielinātu klientiem pieeju arvien jauniem un ērtākiem bankas pakalpojumiem, kas var konkurēt ar pasaules līmeņa servisu.

Pēdējā gada laikā esam spēruši nozīmīgus soļus digitalizācijā, ieviešot jaunus inovatīvus risinājumus. Varam lepoties ar to, ka mūsu klienti aktīvi lieto Smart ID, mobilo aplikāciju un iespēju attālināti pieteikties un parakstīt līgumus patēriņa un studiju kredītiem internetbankā. Turklāt mēs bijām starp pirmajām bankām Eiropā, kuras ieviesa zib maksājumus. Esam sasnieguši progresu kapitāla tirgū – pērn ieviesām divas zaļās obligācijas ar mērķi veicināt gan Baltijas kapitāla tirgus, gan ilgtspējīgas domāšanas veida attīstību, kam minētie darījumi bija labs pamats. Priecājamies saņemt atzinību no ekspertiem un uzņēmumiem par bankas inovatīvo pieeju, sniedzot atbalstu jaunajiem start-up uzņēmējiem, kā arī mūsu ekspertu profesionalitāti, palīdzot lielajiem uzņēmumiem palielināt savas biznesa izaugsmes ambīcijas.”

Džozefs Džiraputo (Joseph D. Giarraputo), Global Finance izdevējs un redakcionālais direktors: “Laikā, kad finanšu nozare piedzīvo līdz šim neredzētas finanšu pakalpojumu pārmaiņas, Global Finance turpina konsekventi sekot līdzi nozares dalībnieku darbības rezultātiem, novērtējot jaunu produktu izstrādi, kas būtiskas klientiem jaunu finanšu vajadzību apmierināšanai, kā arī veidojot jaunas digitālus risinājumus, kas paātrina un uzlabo pakalpojuma saņemšanas servisu.”

Plašāka informācija par Global Finance apbalvojumu un saraksts ar reģionālajiem uzvarētājiem ir pieejams finanšu izdevuma mājaslapā. Pilns apskats tiks publicēts žurnāla maija mēneša izdevumā, atklājot uzvarētājus 150 valstu konkurencē, kur būs iekļautas bankas no Āfrikas, Āzijas un Klusā okeāna reģiona, Centrālās un Austrumeiropas, Ļatīņamerikas, Tuvajiem Austrumiem, Ziemeļamerikas un Rietumeiropas.

Galvenie kritēriji, pēc kuriem tiek vērtētas bankas, ir saistīti ar aktīvu pieaugumu, peļņas rādītājiem, stratēģiskajām attiecībām, jauniem biznesa risinājumiem un produktu inovāciju.

Starptautiskais biznesa un finanšu izdevums Global Finance tiek izdots kopš 1987. gada. Tas iznāk 189 valstīs, to lasa vairāk nekā 50 tūkstoši – galvenokārt organizāciju un uzņēmumu vadītāji un finanšu jomas speciālisti. Šis ir jau 25 gads pēc kārtas, kad Global Finance banku sektorā nosaka pasaules labākās bankas, tostarp arī Centrāleiropas un Austrumeiropas reģionā. Global Finance atzina SEB banku par labāko banku Latvijā arī 2012., 2013. un 2015. gadā.

SEB grupa ir vadošā finanšu pakalpojumu sniedzēja Ziemeļeiropā. Kā banka ciešām un ilgtermiņa attiecībām, SEB Zviedrijā un Baltijā piedāvā finanšu konsultācijas un plašu finanšu pakalpojumu klāstu. Dānijā, Somijā, Norvēģijā un Vācijā SEB darbības galvenā prioritāte ir korporatīvo un investīciju bankas pakalpojumu sniegšana uzņēmumiem un institucionālajiem klientiem. SEB grupas darbību starptautiskā līmenī apliecina pārstāvniecība 20 pasaules valstīs. Uz 2017. gada 31. decembri SEB grupas kopējie aktīvi veido 2 560 miljardu Zviedrijas kronu, kopējie aktīvi pārvaldīšanā – 1 830 miljardi Zviedrijas kronu. SEB grupā strādā 15 000 darbinieku. Vairāk par SEB grupu: www.sebgroup.com

Kategorija: Finanses, Sabiedrība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply