Labākā mācību grāmatu pārdevēja ASV – studente no Latvijas

Pirmo reizi ASV tiešās pārdošanas uzņēmuma Southwestern Advantage 160 gadu pastāvēšanas vēsturē teju 2000 studentu konkurencē labāko trijniekā iekļuvušas divas studentes no Latvijas – Dārta Šice no Valmieras un Liene Grunda no Kokneses. Dārta kļuvusi par 2017. gada labāko pārdevēju.

“Esmu lepna būt pirmā latviete, kura ieguvusi šo balvu, bet noteikti nebūšu pēdējā latviete, to es varu apsolīt,” uzsver Dārta Šice, RISEBA maģistra programmas studente un Latvijas Universitātes absolvente, kura ieguva pirmo vietu Southwestern Advantage starptautiskajā pārdevēju reitingā. Dārta aizvadītajā sezonā trīs mēnešu laikā pārdevusi produkciju kopumā 212 444 dolāru vērtībā, kļūstot par 2017. gada labāko pārdevēju.

Latvijas universitāšu un augstskolu studenti šajā programmā piedalās jau kopš 2001. gada, un katru vasaru dalībnieku skaits ir audzis. 2017. gada vasarā uz ASV devās jau vairāk nekā 100 studentu no dažādām Latvijas universitātēm un augstskolām.

Latvijas studentu sasniegumi 2017. gadā:

• starp 75 labākajiem jaunajiem dalībniekiem ierindojušās divas studentes no Latvijas, programmas ietvaros katra pārdodot produktus apmēram 35 000 dolāru vērtībā;

• starp 75 labākajiem pieredzējušajiem dalībniekiem ierindojušies četri studenti no Latvijas, programmas ietvaros katrs pārdodot produktus apmēram 164 000 dolāru vērtībā;

• Rīgas Tehniskā Universitāte ierindojusies 6. vietā augstskolu reitingā (rezultāti tiek noteikti pēc pārstāvēto studentu kopējās peļņas), RISEBA – 13. vietā, Banku augstskola – 25. vietā.

Līdztekus šiem sasniegumiem vēl vairāki Latvijas studenti ieguvuši atzinības balvas. 2017. gada labākie pārdevēji, komandu līderi/vadītāji un augstskolas apbalvoti svinīgā pasākumā Freddies, kas gada sākumā notika Amerikas Savienotajās Valstīs, Tenisijas štata Nešvilas pilsētā. Southwestern Advantage Latvia katru gadu novembrī rīko arī apbalvošanas pasākumus Latvijas studentiem, suminot visus, kas veiksmīgi pabeiguši programmu.

Southwestern Advantage studentiem iespēju apgūt uzņēmējdarbības un pārdošanas prasmes, mācoties no starptautiski atzītiem pasniedzējiem, piedāvā jau kopš 1868. gada. Katru gadu uzņēmums sniedz prakses un vasaras darba iespējas aptuveni 2000 studentiem no 40 valstīm. Studenti sava darba ietvaros dodas uz Amerikas Savienotajām Valstīm un vasaru aizvada, ģimenēm pārdodot izglītojoša satura grāmatas, aplikācijas un tiešsaites programmas. Southwestern Advantage misija ir palīdzēt jauniešiem attīstīt prasmes un iemaņas, kas viņiem nepieciešamas, lai sasniegtu savus mērķus.

Kategorija: Sabiedrība, Tirdzniecība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply