21.aprīlī Kalnciema kvartālā pirmo reizi norisināsies “Etsy” tirgus

Ņemot vērā to, ka Kalnciema kvartāla tirgū jau daudzus gadus piedalās neskaitāmi starptautiskās tirdzniecības platformas “Etsy” tirgotāji no Latvijas, 21.aprīlī no plkst. 10.00 līdz 16.00 pirmo reizi notiks “Etsy” tirgus.

Šajā īpašajā dienā piedalīsies vairāk nekā 20 jauni “Etsy” tirgotāji no visas Latvijas, kas piedāvās vēl līdz šim tirgū neredzētus produktus. Interesanti, ka latvieši ir vieni no aktīvākajiem “Etsy” tirgotājiem pasaulē. Sestdien savus dižpārdokļus piedāvās arī pastāvīgie zemnieki un amatnieki.

No plkst. 11.00 līdz 15.00 visu vecumu apmeklētāji aicināti uz “Brain Games” galda spēļu darbnīcu. Mazākos spēlētājus aizraus attīstošas spēles Yoo-hoo, Oppo un Balloons, kur varēs mācīties skaitīt, trenēt atmiņu un pieņemt taktiskos lēmumus. Savukārt vecākiem spēlētājiem būs iespēja piedalīties stratēģiskās galda spēlēs BauBoom, Carcassonne un Sabotieris, ka arī trenēt reakciju Halli Galli un Halli Cups. Būs arī prāta mežģu spēles un loģikas uzdevumi visai ģimenei.

Pēc tirgus plkst. 17.00 Kalnciema kvartāls aicina pievienoties radošai uzņēmēju tikšanās “LIDOSTA” kopā ar Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociāciju, kur “ETSY mini Akselerators” lektore Edīte Klīdzēja dalīsies noslēpumos, kā veiksmīgāk izveidot savu interneta veikalu. Bet Madara Makare pastāstīs, kāpēc vispār nodarboties ar sociālo uzņēmējdarbību – “Vārds sociāls un bizness vienā teikumā nav nepiedienīgi”. Madara ir viena no sociālās uzņēmējdarbības projekta HOPP, kurš ražo trīsriteņus pielāgojot tos cilvēkiem gados un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, dibinātajiem un semināru sociālās uzņēmējdarbības uzsācējiem vadītāja.

Kategorija: Sabiedrība, Tirdzniecība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply