Gadsimta boksa cīņu starp Meivezeru un Makgregoru pārraidīs Viaplay

maxresdefault

Video satura platforma Viaplay pārraidīs 26.augusta gadsimta boksa cīņu starp Floidu Meivezeru un Konoru Makgregoru. Viaplay ir ieguvis ekskluzīvas tiesības šīs cīņas translācijai un nodrošinās profesionālus komentētājus gan latviešu, gan krievu valodās. Gatavojamies cīņai!

26.augustā “T-Mobile Arēnā” Lasvegasā notiks gadsimta boksa cīņa starp Floidu Meivezeru un Konoru Makgregoru. Ringā tiksies nevienā profesionālajā cīņā nezaudējušais Meivezers, kurš ir bijis pasaules čempions piecās dažādās svara kategorijās, un MMA cīkstonis Makgregors, kurš vienlaicīgi ir bijis UFC titulu īpašnieks divās svara kategorijās.

2016.gadā ESPN nosauca Meivezeru par pēdējo 25 gadu labāko bokseri “pound for pound” versijā. Floida sasniegumi, tituli un balvu saraksts aizņemtu krietnu A4 lapas daļu. Vienlaicīgi Meivezers ir zināms kā ļoti lielu auditoriju piesaistošs bokseris, kurš ar par savām cīņām nopelnījis summas ar ļoti daudzām nullēm – žurnāls “Forbes” 2012., 2013., 2014. un 2015.gadā Floidu nosauca par pasaules pelnošāko sportistu.

Līdzīgi ir ar Makgregoru UFC cīņās – Konors ir piedalījās četrās no sešām visu laiku pelnošākajām UFC cīņām. Vēl gada sākumā šī gaidāmā cīņa šķita neiespējama. UFC prezidents Dana Vaits, ilustrējot cīņas neiespējamību, pat piebilda, ka drīzāk viņš varētu kļūt par pieckārtējā NFL čempiona Toma Breidija aizstājēju. Un tomēr Meivezera – Makgregora cīņa notiks. Un Latvijas skatītājiem to ekskluzīvi pārraidīs Viaplay.

Boksa cīņa – Meivezers pret Makgregoru Viaplay platformā:
• 26. augusta naktī: Floids Meivezers pret Konoru Makgregoru

Kategorija: Sports
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply