Noķer vasaru jau šodien – Startour atklāj sezonu ar aizraujošiem ceļojumiem

river-263492_1920Kamēr līdz vasaras sākumam un karstiem saules stariem vēl kāds laiks ir gaidāms, tūrismu aģentūra „Startour” aicina izmantot izdevību un atklāt savu vasaru ātrāk. Līdz ar jauna gada iesākšanos, papildināts ir arī aģentūras piedāvājums – tagad ikviens ir aicināts atklāt Eiropas romantiskās viduslaiku pilsētas un gleznainos krastus Reinas un Mozeles upju kruīzos, izbaudīt lielisku atpūtu Maltā un brīvdienu aviotūres, kā arī ar autobusu paciemoties Baltijā un tuvākajā Eiropā.

Lai arī jaunajā gadā ir aizvadīti jau teju divu mēneši, sākt īstenot savas pirmssvētku apņēmības nekad nav par vēlu, un, kāpēc, lai ceļošana nebūtu viena no tām? Nereti tieši ceļojums ar otro pusīti vai ģimeni ir viens no veidiem, kā lieliski iesākt savu gadu, it īpaši, ja aiz loga vēl aizvien valda nepatīkami laikapstākļi.

„Atklājot jauno 2016. gada sezonu, mēs esam parūpējušies par lielisku pārsteigumu piedzīvojumu mīļotājiem, piedāvājot tiem izbaudīt upju kruīzus. Tas ir lielisks veids, kā apskatīt pasauli un iepazīt to no cita skatapunkta. Piedāvājums aptver gan Baltijas jūru, gan Eiropas upes un siltās zemes, kas nozīmē, ka katrs sev var izvēlēties sirdij tīkamāko,” norāda tūrisma aģentūras „Startour” vadītāja Ināra Ozola.

Kā pastāsta Ozola, lai gan jaunās sezonas klāstā ir aizraujoši kruīzu braucieni, aizvien pieprasītas ir arī aviotūres, kas aicina iepazīt skaistākās pilsētās un to viduslaiku neaprakstāmo skaistumu, pārsteidzošo arhitektūru un elpu aizraujošos dabas skatus. Ziemas sezonā tiek piedāvāts doties meklēt saules starus un vērtīgu atpūtu Taizemē, Ēģiptē, Arābu Emirātos un Kanāriju salās. Iemīļoti ceļa mērķi ir arī autobusu autobusu īstūres pa Baltiju un tuvāko Eiropu.

Ikviens, kuram ceļošana ir vaļasprieks vai vēl neiepazīta pieredze, aicināts izvēlēties sev tīkamāko galamērķi – vai tā būs vasaras atrašana pludmales smiltīs, jautra izklaide krāšņā nakstsdzīvē vai jaunu zināšanu uzkrāšana pilsētu modernākajos muzejos – ceļošana ir lielisks veids, kā uzsākt savu gadu!

Kategorija: Tūrisms
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply