AirDog pārstāvēs Latviju prestižajā forumā “Ideas from Europe”

Jānis Spoģis_AirDogŠī gada martā Eiropas Komisija Nīderlandē rīko gadskārtējo Eiropas start-up uzņēmumu forumu “Ideas from Europe”, kurā katru ES dalībvalsti pārstāvēs viens uzņēmums, prezentējot inovatīvu biznesa ideju, pie kuras īstenošanas tas strādā. Ekonomikas ministrija aicinājusi bezpilota lidaparātu ražotāju “Airdog” pārstāvēt Latviju šajā lielākajā Eiropas jauno uzņēmumu pasākumā.

Iespēja balsot par AirDog, nodrošinot Latvijas dalību foruma fināla pasākumā TEDxBinnenhof

No visiem prestižā foruma “Ideas from Europe” dalībniekiem 11 tiks pārstāvēti noslēguma konferencē TEDxBinnenhof, kas notiks šī gada 31.martā Nīderlandē. Latvijas sabiedrībai ir iespēja foruma interneta vietnē nobalsot par “AirDog” un līdz ar to palīdzēt nodrošināt, ka šo Latvijas uzņēmējdarbības veiksmes stāstu dzird visā Eiropā!

Informācija par TEDxBinnenhof atrodama pasākuma interneta vietnē www.tedxbinnenhof.lv, un nobalsot par Latvijas pārstāvi Jāni Spoģi, SIA “Airdog” līdzdibinātāju, var http://tedxbinnenhof.com/team/latvia-janis-spogis/! Balsošana notiks līdz 7.februārim. Lai “AirDog” stāsts izskanētu TEDxBinnenhof, nepieciešams aptuveni 20 000 balsu.

““AirDog” ir viens no Latvijas pēdējo gadu spožākajiem start-up uzņēmumu veiksmes stāstiem, kura pamatā ir latvieša spīts, mērķtiecība, ambīcija un perspektīva biznesa ideja,” norāda Ekonomikas ministrijas Uzņēmējdarbības konkurētspējas departamenta direktors Kristaps Soms. “TEDx konferenču runātāju loks ir plašs – zinātnieki, izgudrotāji, uzņēmēji un citi sabiedriski aktīvi cilvēki, taču visus viņus vieno aizrautība un ticība savai idejai, kas iedvesmo arī citus. Ekonomikas ministrija uzskata, ka “AirDog” lieliski pārstāvētu Latviju TEDxBinnenhof noslēgumā, pierādot Latvijas uzņēmumu konkurētspēju, radošumu un spēju radīt inovāciju, kas pārsteidz ne tikai pašmāju cilvēkus, bet visu pasauli,” skaidro K.Soms.

Jānis Spoģis, kurš labvēlīga balsojuma gadījumā TEDxBinnenhof konferencē ar savu prezentāciju pārstāvēs uzņēmumu “Airdog”, uzsver, ka lielākie ieguvumi latviešu kāpšanai uz nozīmīgā pasākuma skatuves ir valstij kopumā: “Tā ir lieliska iespēja Eiropas līmenī parādīt, ka Latvijā ir aktīvi cilvēki ar lieliskām idejām, kas rada inovatīvus produktus ar augstu pievienoto vērtību. Forumam un konferencei ir ļoti nozīmīga auditorija, ko veido ne tikai ES prezidentūras pārstāvji, bet arī nozīmīga Eiropas uzņēmēju kopienas daļa, investori un starptautiskie mediji.”

TEDxBinnenhof organizē bezpeļņas organizācija, kuras misija ir izplatīt idejas, ko vērts realizēt, īpašu uzsvaru liekot uz inovatīviem risinājumiem, novēršot sociālās un vides aizsardzības problēmas. TEDxBinnenhof ir valsts un privātā sektora partnerības iniciatīva, un to atbalsta Eiropas Komisija. Šogad forumu organizē ES prezidējošā valsts Nīderlande, un TEDxBinnenhof notiks 31.martā vēsturiskajā Nīderlandes parlamenta Bruņinieku zālē Hāgā.

Kategorija: TECH
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply